Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Merdivenleri sırtımla indim ablam😒
Nasıl yani dştünmü yoksa eşyamı taşıdın
Kanama arkası regl oldum ama bu ay kısa sürdü🤷🏻‍♀️
Ama ağrı kesilmiyor.Zaten benim her regl sonrası ağrı artıyor.Bu ay birazda koşturmalı geçti.Ondan ağrı arttı diyorum.
Dün mesela bayağıdır kursa gitmiyordum.2 saat uykuyla kursa gittim.
Sonra eve geldim iyi değilim.Oğlumu alınca 2 saat uyudum.Çocuklara kayseri yağlaması yapacağım demiştim.Kalktım onu yaptım.Ama son lavaşları hazırlarken benim sağ taraf koptu🤦🏻‍♀️Yani ağır bir şey yapmadım,ağır kaldırmadım,yürümedim🤷🏻‍♀️Bu işle ben ben değilim🤦🏻‍♀️
Bunun bitmesini istiyorum artık🤦🏻‍♀️
Bayram sonu giderim artık.
Ahhh e nevoşumm yapma böyle dinlen sen çok yoruyorsun kendini.
Sonuçlarada az kaldı demi
Allah razı olsun🥰Sağ olun🥰
Yasmin ben kendim duramıyorum🤣Benim durmam mezara inşaallah🤣
Bak bakkkk geliyor terlik kaçççç hemenn

Allah iyilik versin canım 🥰

Biraz toparlandık sayılır 🤭 bizim işler biraz karışık şu ara. Ev okul arası mekik dokuyorum. Yer belli olsun inşallah bakalım. Mayıs sonu haziran başı gibi açıklanır diye umuyoruz. Gidip ev tutacağız neresi çıkarsa
Mavişim tayin vardı demi sizin bu sene,yerler bellidir zaten

Anne olmak kadın olmak cidden zor. Erkekler olsa hastayım der, izne çıkar istirahat ederler. Kadın öylemi hasta da olsan ağrın sızın da olsa o işler sana bakıyor, mecbursun. 😐
Birde canım birgün değil üç hün değil 1 yıl oldu🤷🏻‍♀️Dün oğlum anne sen neden hiç dinlemmiyorsun diyor🤭Ağrıdan kıvrandığımı görünce🤭Zaman yok🤭

Birde canım birgün değil üç hün değil 1 yıl oldu🤷🏻‍♀️Dün oğlum anne sen neden hiç dinlemmiyorsun diyor🤭Ağrıdan kıvrandığımı görünce🤭Zaman yok🤭
Evet nevoşum. Uzun sürdü. Pandemi covid derken çok ertelendi bu süreç. İnşallah biran önce tüm sıkıntılarından kurtulursun. Yavrum dayanamadı demek seni öyle görmeye. Kendini fazla yormamaya çalış. Olduğu kadar🤗❤️

Biyopsi sonucundan haber var mı?

Bayram sonuna ablam inşaallah🥰
Az kaldı artık güzelde sonuçları belli olacak hepimiz çok sevineceğiz inşallah :KK200:
Yazdık gönderdik abla. Hakkımız da hayırlısı olsun. Rabbim zorlaştırmasın kolaylaştırsın inşallah. Bekliyoruz bakalım 2 ay var yok 🤭

Sen nasılsın, kayınvalide nasıl oldu?
Şimdiden hayırlısı olsun rahat edeceğiniz güzel bir yer olsunda yeter ki.
Bende iyiyim sağol,valide evinde 3 haftadır görmedim .

Evet nevoşum. Uzun sürdü. Pandemi covid derken çok ertelendi bu süreç. İnşallah biran önce tüm sıkıntılarından kurtulursun. Yavrum dayanamadı demek seni öyle görmeye. Kendini fazla yormamaya çalış. Olduğu kadar🤗❤️

Biyopsi sonucundan haber var mı?
Sağ ol canım 🥰ama her şey bana bakıyor🤷🏻‍♀️Birde sıkıntılı bir süreçteyim.Biraz psikolojik tetikliyor olabilir.🤷🏻‍♀️
O bayram sonu çıkacak canım🥰

Allah iyilik versin canım 🥰

Biraz toparlandık sayılır 🤭 bizim işler biraz karışık şu ara. Ev okul arası mekik dokuyorum. Yer belli olsun inşallah bakalım. Mayıs sonu haziran başı gibi açıklanır diye umuyoruz. Gidip ev tutacağız neresi çıkarsa
Sürüncemedesiniz yani, Allah kolaylık versin inşallah canım 🤗😍🥰

X