Gebeliğe Hazırlık 2022 mayıs ayı anne adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Keşke kuzum ya valla zaten benim reglim de çok düzensiz, bu ay günü gününe ovülasyon yaptım falan derken çok kastım kendimi salcam artık akışına
Yaşınızı bilmiyorum ama biraz önce doktordan geldim, ovulasyon testini öneriyor musunuz dedim, ben daha çok yaşlılarla konuşuyorum bu konuyu gençsin ihtiyacın yok böyle şeylere hiç önermiyorum dedi. Ben ayda 20 gün ilişkiye giriyorum mesela ama haftada 2 kez bile yeterli olur, sen günaşırı devam et dedi

kız ayda 20 gün nasıl ılıskıye gırıyorsun

Ya bebiş ben bu ay her gün her gün adamın başına geçtim hadi hadi diye Birazda erken başladım galiba tam yumurtlama çatlama döneminde çok zorlandı eşim. O yüzden inş regliden sonra 3-3-2 şeklinde falan yapacağım tekrar ovü testi de alıp ona para vermeyeceğim.

Ay bide sırf görev gibi bebek için sevişmekte çok sıkıcı oluyor günaşırı iyidir artık böyle devam edicem

Ay bide sırf görev gibi bebek için sevişmekte çok sıkıcı oluyor günaşırı iyidir artık böyle devam edicem
Aynen aynen devam eskisi gibi. Birde doktordan geldim demişsin bende eğer mayısta olmazsam doktora gitmeyi planlıyorum. Direkt alttan muayene mi oluyor ya da önce hormon testi vs onlara mı bakılıyor?

Aynen aynen devam eskisi gibi. Birde doktordan geldim demişsin bende eğer mayısta olmazsam doktora gitmeyi planlıyorum. Direkt alttan muayene mi oluyor ya da önce hormon testi vs onlara mı bakılıyor?
Ben daha önce kan testi vermiştim onların hepsi normal çıktı, alttan muayene etti kist varmış, adetin 3. Günü gidicem önümüzdeki ay klomene başlıycaz. Sen de git bir an önce bi sorun varsa çabucak hallolsun

Evet bebiş, daha önce devlete gittim ultrasonla karnıma bakıp yolluyordu vakit kaybettim onunla. Sor aklına geleni bildiğim kadarıyla cevap veririm ben
Alttan muayene her zaman geriyor beni ya yarın için randevu alacağım bende özel bi hastaneye, sürekli gittiğim doktorum gaziantepe gitti. Daha sonra hiç gitmedim muayeneye farklı bir doktor nasıl olucak bilmiyorum

Alttan muayene her zaman geriyor beni ya yarın için randevu alacağım bende özel bi hastaneye, sürekli gittiğim doktorum gaziantepe gitti. Daha sonra hiç gitmedim muayeneye farklı bir doktor nasıl olucak bilmiyorum
Ben de korkunç bir şey olduğunu düşünüyordum, panik atağım var bide on kere durdurdum doktoru ama incecik bi çubuk hissetmiyorsun bile, öyle derinlere girmiyor yani

Ay ben o kadar alıştımki direk yatıp arkama yaslanıyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…