Gebeliğe Hazırlık 2022 mayıs ayı anne adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz neye gün ekliyoruz arkadaşlar :) o kadar yeniyim anlamadim.
Çiçeğim tahmini adet tarihini söyleyebilirsin 35 günde bir oluyormuşsun ya mesela İstersen adet takvimi programları var onları indir ben de seni buraya etiket yapacaktım baktım gelmişsin

Amiiinn inşaALLAH canıımm valla ekstra olarak ne yapabilirim diye araştırıyorum bu ay güzel şeyler olur RABBİM'in izniyle dua edelim bol bol
Bende femara kullanıyoruumm
Kuzum bana doktor ilaçla birlikte bişey kullanma dedi korkudan bişey kullanamıyorum.
Sabah akşam iki tane içiyorum bu sefer günde .
Bakalım insallahh nasip olsun hepimize

Seninde 7 Mayıs mıydı bat
adetim düzensiz olduğu için kesin bilemiyorum. Ama geçen ay takip ettiğimde döngüm 32 gündü. 32 gün saydım yine 7 mayısa denk geldi. Elimde 8 tane ovulasyon kaldı 14. Gün başlamayı düşünüyorum. Senin adetin ne zaman bitiyor

Benimde adetimin birinci günü bugün. 4 gün sonra bitmiş olur. Bende ovulasyon sipariş ettim onları bekliyorum adet biter bitmez başlarım

Çiçeğim tahmini adet tarihini söyleyebilirsin 35 günde bir oluyormuşsun ya mesela İstersen adet takvimi programları var onları indir ben de seni buraya etiket yapacaktım baktım gelmişsin
Sağ ol tiniminim mantikli :) biraz geç oldu yorgunum yarin bakip yazarim bende ama önce diş eti tedavim olacak ben bu aya yetişemem belki.

Sağ ol tiniminim mantikli :) biraz geç oldu yorgunum yarin bakip yazarim bende ama önce diş eti tedavim olacak ben bu aya yetişemem belki.
İnşallah sağa salim tedavin biter sonrada bu işlere ağırlık verirsin kuzum gebe kalmadan önce diş tedavini olmak en doğrusu

Kuzum bana doktor ilaçla birlikte bişey kullanma dedi korkudan bişey kullanamıyorum.
Sabah akşam iki tane içiyorum bu sefer günde .
Bakalım insallahh nasip olsun hepimize
Canıım bende iki kez kullanıyorum sogan kürü yapsam mı diye düşündüm ama sıkıntı olur diye tedirginim
Amiiin inşaALLAH kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…