2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar bugün kasık ve belimde ağrı oluyor ara ara. Uzun sürmüyor ama çok oldu hiç olmuyordu. Bugün kendimi yoracak bir şey de yapmadin. Dün biraz hareketiydim sadece. Sizlerde var mı normal mi acaba.

Ben de o yorumlardan dolayı kesin bebek değildir dedim ama sanki oyle gibi de hissettim :)

Kızlar bugün kasık ve belimde ağrı oluyor ara ara. Uzun sürmüyor ama çok oldu hiç olmuyordu. Bugün kendimi yoracak bir şey de yapmadin. Dün biraz hareketiydim sadece. Sizlerde var mı normal mi acaba.
Ara ara bende de oluyor hareketten mi bilmiyorum ama rahim büyüdüğü için oluyormuş sanırım. Ben bel ağrımı da gece yanlışlıkla sırt üstü yatışıma bağlıyorum

Ara ara bende de oluyor hareketten mi bilmiyorum ama rahim büyüdüğü için oluyormuş sanırım. Ben bel ağrımı da gece yanlışlıkla sırt üstü yatışıma bağlıyorum
Benim de en başından beri ilk defa olunca endişelendim büyüsünler de ondan olsun inşallah. Bu arada ben hala yüz üstü yatıyorum ya

Benim de en başından beri ilk defa olunca endişelendim büyüsünler de ondan olsun inşallah. Bu arada ben hala yüz üstü yatıyorum ya
Kız nasıl yatıyosun yüz üstü.karnin çıkmadı mı ay bende mi bı sorun var.karnim büyük benim.ilk.oglumdada böle gibiydi ama.simdi daha büyük..ben sağa sola dönerken bile ağrı çekiyorum cok

Kız nasıl yatıyosun yüz üstü.karnin çıkmadı mı ay bende mi bı sorun var.karnim büyük benim.ilk.oglumdada böle gibiydi ama.simdi daha büyük..ben sağa sola dönerken bile ağrı çekiyorum cok
Valla ben hamileliği öğrendiğimden beri yüz üstü yatmıyorum oysaki çok severdim ama psikolojik olarak yatamıyodum başta şimdi göbüşten yatamam heralde benimki de büyüdü teyzelerii

Bendede kasılmalar var bgn anlamadım kızlar rutin bir gündü oysaki. Ben karnımın üstüne yatıyorum hala karnım büyüyüp rahatsız olunca bırakırım diye düşündüm. Doğa kendini şekillendirir herhalde

Bende de kasık ağrısı oluyor bazen ya böyle zonklar gibi yada bıçak batar gibi bazen sagda bazen solda hergün değil ara ara oluyor kasılma dediğiniz nasıl bişey acaba umarım bunlar büyümedendir

Valla ben hamileliği öğrendiğimden beri yüz üstü yatmıyorum oysaki çok severdim ama psikolojik olarak yatamıyodum başta şimdi göbüşten yatamam heralde benimki de büyüdü teyzelerii
Ben de sadece yüz üstü uykuya dalabiliyordum dediğin gibi pskilpjik olarak öğrendiğimden beri ben de ya sağ ya sola yatıyorum göbüşler de artık çıktı

Ya dışarıdan karın var diyorlar ama sert değil yumuşak göbek gibi hala. Zaten gobekliydim

Bende de kasık ağrısı oluyor bazen ya böyle zonklar gibi yada bıçak batar gibi bazen sagda bazen solda hergün değil ara ara oluyor kasılma dediğiniz nasıl bişey acaba umarım bunlar büyümedendir
Ben doktoruma yazdım. Yarın gel nolur nolmaz bakalım dedi. Tedirgin oluyor insan valla bana da dua edin. Inşallah normaldir. Yarın haber veririm ben sizlere de

Ben doktoruma yazdım. Yarın gel nolur nolmaz bakalım dedi. Tedirgin oluyor insan valla bana da dua edin. Inşallah normaldir. Yarın haber veririm ben sizlere de

Ne şekilde tarif ettin bize yazdıgın gibi mi
Bende mi sorsam acaba çok sık olmayınca önemsemedim ama oluyo yani arada
Sen git bakalım ne diyecek haber edersin

Ya bende de bı ağrı var ne ağrısı olduğunu anlayamıyorum..sanki büyük tuvalet ihtiyacı gibi ağrı afedersin ama giderdim ihtiyacımı yine ağrıyo.az önce öle bı ağırdı ki üst baldirlarima kadar hissettim ağrıyı.surekli Dr a da gitmek istemiyorum ama bı tedirgin oldum ya durup durup ağrıyo

Sanki ağrı karnimla ayaklarımın birleştiği yerde sabit duruyo ama kivrandirmiyo şuan oturuyorum öyle ağrıyo..sürekli Dr a gidince herkes bana gülecek Dr benle dalga geçecek gibi geliyo ya

Her zamankinden farklıysa git canım. Içimizde aklımızda kalacağına en azından görüp rahatlarız inşallah. Baldırlar magnezyum eksikliğinden olabilir ama

Aynen size yazdığım gibi yazdım. Hiç olmuyordu ilk defa oldu dedim. O da sabahtan gel dedi. Böyle olunca da panikliyorum sabah olmaz şimdi

Bence yaz sor yine de. Çünkü geçen bir arkadaş yazmıştı. Normalde önemsediğim bir şeydi tesadüfen kontrole gidince sancılarım varmış gördük müdahale edildi diye. O yüzden ben de tedirgin oluyorum

Her zamankinden farklıysa git canım. Içimizde aklımızda kalacağına en azından görüp rahatlarız inşallah. Baldırlar magnezyum eksikliğinden olabilir ama
Baldirlar tek başına agirmiyo canım.yani öyle bı sancı girdiki oralarima kadar hissettim.siddetlenirse gidicem geçer diye bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…