2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Evet yaptırdım kasım ayında sayıda bi artış olmadı geçen ayki yumurtanın birisi kiste döndü henüz tedaviye başlamadık
Yani dediğim gibi artış olsa da ilaçlara yanıt verecek mi kalitesi artacak mı bir sürü bilinmeyenli denklem işte keşke başarı şansı %100 olan bir tedavi olsa

Arkadaşlar merhaba Mart ayında tüp bebek yaptıracak olan arkadaşlar birbirimize destek olalım nerde ne kadara yaptırıyorsunuz hangi süreçtesiniz paylaşalım lütfen 🙏🏼☺️ Kendi hikayem 27 yalındayım 1,5 yıllık evliyim 1 düşük ve 1 kürtajım var hafif kan pıhtılaşmak var amh düşük maalesef ve Mart ayında kısmetse Diyarbakır bahçeci Zeki Akkum da tedaviye başlıyorum Elazığ’da görev yaptığımız için en yakın ve iyi gördüğüm orası var ☺️
Ne kadara yaptırscaksınız acaba ? Benim de amh düşük bitlisteyim buradaki doktorlar çok iç karartıcı

Yaş rezerv az amh değerim 0.79 eşimde morfoloji hareket 0 iki kez de başarısız denemem var
Ben 27 yaşındayım amh geçen yıl 0.11 çıkmıştı ama ultrasonda 5-6 tane folikül gözüküyor genelde 1,5 yıllık evliyim 1 düşük 1 kürtajım var benim ilk dememem olacak bakalım neler bekliyor bizi prp yapılması iyi olmuş Rabbim hayırlısıyla pozitifi almayı nasip eder inşallah 🌸

Ben 27 yaşındayım amh geçen yıl 0.11 çıkmıştı ama ultrasonda 5-6 tane folikül gözüküyor genelde 1,5 yıllık evliyim 1 düşük 1 kürtajım var benim ilk dememem olacak bakalım neler bekliyor bizi prp yapılması iyi olmuş Rabbim hayırlısıyla pozitifi almayı nasip eder inşallah 🌸
İnş hepimize eder. Allah kimseyi bununla sınamasın isteyen herkesin istediği zaman olsun

Ne kadara yaptırscaksınız acaba ? Benim de amh düşük bitlisteyim buradaki doktorlar çok iç karartıcı
Tam fiyat söyleyemiyorum herkesin biraz farklı oluyor ama genel olarak 15 tüp bebek 5-6 ilaçlar tahlildi kandı derken 25 i gözden çıkarıyoruz başka şeyler çıkar mı bilmiyorum. Senin amh kaç canım yaş kaç?

Tam fiyat söyleyemiyorum herkesin biraz farklı oluyor ama genel olarak 15 tüp bebek 5-6 ilaçlar tahlildi kandı derken 25 i gözden çıkarıyoruz başka şeyler çıkar mı bilmiyorum. Senin amh kaç canım yaş kaç?
Yaş 36 amh 005 :KK43:

Bitlis Diyarbakır’a yakında bahçeci Zeki Akkum u tavsiye ederim benimde amh düşük olduğu için direkt ilk tedavimi onda yaptıracağım olur olmaz Allah bilir ama en azından güvenilir bir yer olsun istedim bizde görev gereği Elazığ’da yaşıyoruz oraya gidiş geliş yapacağız artık maddi imkanın varsa dene derim

Bitlis Diyarbakır’a yakında bahçeci Zeki Akkum u tavsiye ederim benimde amh düşük olduğu için direkt ilk tedavimi onda yaptıracağım olur olmaz Allah bilir ama en azından güvenilir bir yer olsun istedim bizde görev gereği Elazığ’da yaşıyoruz oraya gidiş geliş yapacağız artık maddi imkanın varsa dene derim
Biz de eşimin görevi gereği buradayız ve burada doktorlar ağlatıp moral bozuyor sadece fakat araştırdığımda düşük amh ile gebe kalan çok , değerlendireceğim zeki akkumu , bir de Urfa acıbademde Mustafa taş var Instagram hesabından baktım neredeyse ilk denemede başarılı oluyor videoları paylaşmış ve hastalarına çok destek oluyor ama işte uzak biraz , yabancı kaynaklardan da araştırdım kimi kaynaklar amh yükselebilir diyor buna yönelik çalışmalar yapılmış . Ben spora yogaya ve Akdeniz usulü beslenmeye başladım ve d vitamini eksikse oda düşürüyormuş , olsa da olmasa da bir üç ay sonra tekrar baktıracağım amh .

Biz de eşimin görevi gereği buradayız ve burada doktorlar ağlatıp moral bozuyor sadece fakat araştırdığımda düşük amh ile gebe kalan çok , değerlendireceğim zeki akkumu , bir de Urfa acıbademde Mustafa taş var Instagram hesabından baktım neredeyse ilk denemede başarılı oluyor videoları paylaşmış ve hastalarına çok destek oluyor ama işte uzak biraz , yabancı kaynaklardan da araştırdım kimi kaynaklar amh yükselebilir diyor buna yönelik çalışmalar yapılmış . Ben spora yogaya ve Akdeniz usulü beslenmeye başladım ve d vitamini eksikse oda düşürüyormuş , olsa da olmasa da bir üç ay sonra tekrar baktıracağım amh .
Pardon Kayseri acıbademde ,araştırmaktan beynim yandı :)

Bu arada Adanalı mısın yoksaaa

Merhaba ; mart ayının ilk haftası adet dönemimle tüp bebek tedavisine başlıyorum. Medicalpark İzmir Funda Hanım' a gideceğim. sadece telefonda fiyat bilgisi aldım 12.750 tüp bebek 5-7 bin arası ilaç masrafı 750 ₺ muayene ücreti. gittiğimizde daha detaylı bilgi alacağım. Ayrıca İzmir'de olanlar için Tavmergen ve İrenbe de aynı fiyatları verdi. 2,5 yıllık evliyim.2 ay çikolata kistim yıllardır var bir eriyor bir çıkıyor aylarca adet olmuyordum. 2 ay çatlatma iğnesi denedik( kasım-aralıkta) olmayınca rahim filmi çekildi ( ocakta medicalparkta anestezi li 2500₺ çekildim) tüplerden birinde sıvı birikmesi biri ise kapalı çıktı ve hsg de açılamadı ( ilk günler ani ağlama krizleri yaşadım kabullenene kadar ama çok çabuk topladım). şubat başında tüpler için ameliyat oldum ( 6000₺ yarısını sigortam karşıladı)önce açmayı denediler ama açılmadığı için iki tüpüm de alındı. ayrıca bir de dermoid kist tüpün ucunda mevcutmuş onu da aldılar ve ilk adet dönemiyle de tedaviye başlayabileceğimi ilettiler. şükür ki çok uzun süre uğraşlar verip hayal kırıklığı yaşamadan sürecimi yaşadım. doktorumun erken teşhisinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. umarım tedavide ilk denemede başarılı oluruz ki öyle olacağına inanıyorum :) süreç boyunca tecrübelerimi paylaşıyor olurum.

Kesinlikle devam et bu şekilde amh labaratuvara göre değişiyor tekrarlatmak şart bahçeciyi düşün derim ben hakkımızda hayırlısı olsun canım

X