2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Merhaba ; mart ayının ilk haftası adet dönemimle tüp bebek tedavisine başlıyorum. Medicalpark İzmir Funda Hanım' a gideceğim. sadece telefonda fiyat bilgisi aldım 12.750 tüp bebek 5-7 bin arası ilaç masrafı 750 ₺ muayene ücreti. gittiğimizde daha detaylı bilgi alacağım. Ayrıca İzmir'de olanlar için Tavmergen ve İrenbe de aynı fiyatları verdi. 2,5 yıllık evliyim.2 ay çikolata kistim yıllardır var bir eriyor bir çıkıyor aylarca adet olmuyordum. 2 ay çatlatma iğnesi denedik( kasım-aralıkta) olmayınca rahim filmi çekildi ( ocakta medicalparkta anestezi li 2500₺ çekildim) tüplerden birinde sıvı birikmesi biri ise kapalı çıktı ve hsg de açılamadı ( ilk günler ani ağlama krizleri yaşadım kabullenene kadar ama çok çabuk topladım). şubat başında tüpler için ameliyat oldum ( 6000₺ yarısını sigortam karşıladı)önce açmayı denediler ama açılmadığı için iki tüpüm de alındı. ayrıca bir de dermoid kist tüpün ucunda mevcutmuş onu da aldılar ve ilk adet dönemiyle de tedaviye başlayabileceğimi ilettiler. şükür ki çok uzun süre uğraşlar verip hayal kırıklığı yaşamadan sürecimi yaşadım. doktorumun erken teşhisinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. umarım tedavide ilk denemede başarılı oluruz ki öyle olacağına inanıyorum :) süreç boyunca tecrübelerimi paylaşıyor olurum.
En azından tüp bebek şansın var imkansız değil canım ameliyatların için geçmiş olsun daha kötülerini yaşatmasın Allah bende martın 2. Haftası adetimle başlıyorum inşallah süreçleri paylaşırız isteyen herkese anne olmayı nasip etsin Rabbim maddi manevi sarsılmadan ilk denemede pozitifi görelim inşallah

En azından tüp bebek şansın var imkansız değil canım ameliyatların için geçmiş olsun daha kötülerini yaşatmasın Allah bende martın 2. Haftası adetimle başlıyorum inşallah süreçleri paylaşırız isteyen herkese anne olmayı nasip etsin Rabbim maddi manevi sarsılmadan ilk denemede pozitifi görelim inşallah
kesinlikle aynısını düşünüyorum şükür erken teşhis , şükür sebebi belli ve şükür ki tüp bebek gibi bir şans var :) hep şükrettim inan ki ve aşırı mutluyum bu nedenle çevremde duyan acıyarak üzülenler oldu , dedim deli misiniz ben üzülmüyorum yani her şer de vardır bir hayır. inşallah ssende güzel sonuçlar al arkadaşım bebişlerimize kavuşalım

kesinlikle aynısını düşünüyorum şükür erken teşhis , şükür sebebi belli ve şükür ki tüp bebek gibi bir şans var :) hep şükrettim inan ki ve aşırı mutluyum bu nedenle çevremde duyan acıyarak üzülenler oldu , dedim deli misiniz ben üzülmüyorum yani her şer de vardır bir hayır. inşallah ssende güzel sonuçlar al arkadaşım bebişlerimize kavuşalım
Valla bravo bu süreçte pozitif düşünce pozitif bebişe yaklaştırır sen sıkma canını her şey olacağına varıyor zaten tevekkül ettikçe sabır ettikçe daha çok yaklaşıyoruz anne olmaya. Amin canım benim aminnn inşallah ☺️

Evet evet doğru canım 😂 sen bahçeciye gel bence hem destek oluruz birbirimize aynı sorundan muzdaribiz ☺️
Aynen sayfasına baktım tecrübeli bir doktora benziyor , eşimle bir konuşayım ayarlasın biz de bir görüşelim bakalım ne diyecek

M mmcu01 yldzyzn yldzyzn merhaba hayırlı kandiller ben de adanaliyim görev nedeni ile Bingöl deyiz 😊 şuan tüp bebek tedavisindeyim rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı evlat versin inşallah 🙏🤲🤲😊

M mmcu01 yldzyzn yldzyzn merhaba hayırlı kandiller ben de adanaliyim görev nedeni ile Bingöl deyiz 😊 şuan tüp bebek tedavisindeyim rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı evlat versin inşallah 🙏🤲🤲😊
Hayırlı kandiller canım 🌸 Elazığ Bingöl Bitlis yakınız hemşerilerim aynı kaderi yaşamakta nasip işte 😊 sen nerde tedavi görüyorsun sorun ne sizde canım

Hayırlı kandiller canım 🌸 Elazığ Bingöl Bitlis yakınız hemşerilerim aynı kaderi yaşamakta nasip işte 😊 sen nerde tedavi görüyorsun sorun ne sizde canım
😊 aynen yakınız benim 2 gende ileri derecede pıhtılaşma çıktı canm başka bir sorunumuz yok adana da tedaviye başladım dün opu oldum siz Elazığ damı başladınız

Merhaba bende antalya tıp fakültesi gidiyorum bu ay başladım toplama işlemim oldu mart da inşallah transfer olacagım iki dondurulmus yumurtam var ilk denememız benm yaşm 29 gecen sene tüp tıkalı ve yapısık oldugu ıcın o sebeple amelyt oldum şukur almadılr acıldı fakat bır kımyasl oldu ve tüp bebek ıcın gorusmeye gittik orada rezervı sorunu oldugunu dıle getirdi doktorumz ek olrak fakultenın fıyat lıstesını atıyorum

Eklentiler

• 645C23D2-B2A6-4BCF-A2E5-CDFFFE08777A.jpeg
    645C23D2-B2A6-4BCF-A2E5-CDFFFE08777A.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 127
Ben mustafa hocayla devam ediyorum canim tedaviye

Bende kayserılıyım antalya da yasıyorum o hpcayı bende baya arastırdım takıp de edıyorum ama ne zaman kayserıye gitsem o buraya gelıyor 🤦‍♀️Denk getıremedım muane ıcın ama sımdı gittiğim burda kı doktorumda cok iyi inş gızel sonuc alırız

😊 aynen yakınız benim 2 gende ileri derecede pıhtılaşma çıktı canm başka bir sorunumuz yok adana da tedaviye başladım dün opu oldum siz Elazığ damı başladınız
Yok canım Diyarbakır bahçeci de başlayacağım Mart ayında adetimle iyi çok şükür başka sorun yoksa Adana’da nerde yaptırıyorsun kaç yumurta toplandı canım

X