2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

sanki bunu ben yazmısım gıbı okudum.
bırebır aynı durumlardan gectık birebirrrrr...

hıcbısı yok hıcbısı yokk hooppp amh dusuklugu.

cok zor arkadasım ben hep şey derdim tüp bebekle kesın olur yapcak bısı yok derdım amaa gel gorki 6. aydayım bır negatıf var 4 toplama yapıldı hıc yumurta glısmıyor ıgnelere cevap vermıyor yumurtalar ıcı bos ve kalıtesız oluyor 5.g
ne gıtmıyor.... sımdı 5. toplama yapılacak pazar günü...

allah yardımcımız olsun

ben gerçekçi olan kişilerdenim. çok üzüldüğüm için kımseyıde kandırmak ıstemem hemen olur demıyorum hemen olmazda demıyorum.

işin içine gırınce peperutka demıstı dıceksın. oyuzden gercekcı olucam sana. cunku bırebır senın gectıgın yollardan gectım..

her ay 3 ten fazla yumurtam gelısmdı.
gelısen yumurtalar dollenmedi.
döllenen bır adet yumurta kalıtesız cıktı.

hocam hep yasın genc yoksa senınle hıc ugrasmam dedı. genc olsa dahı bak 4. toplamada 4 adet toplandı hıcbırı dollenmedı.
ama bu bende boyle oldu. tamamen şans işi arkadasım.
belkı tek seferde mukemmel kalıtelı embrıyon olacak.
bunun ıcın aldıgın takvıyeın hıcbır faydası yooookkkkk :)

arı sutu bal propolıs saglıklı beslenme 6 ay boyunca asla kalıtemı degıstırmedı.
bıesteron en kuvvetlı yumurta gelıstırıcı ve omega q ve folık kacıncı kutudayım bılmem :) nee yumurta sayımı arttırdı ne kalıteye etkı ettı..

ve sunu anladım kı ne yaparsam yapım bu bır sans ısı olacaksa olacak olmıca varsa aslaa olmayacak.

bu ay 3 yumurta göründü 2 si gelişiyor. bakalım pazar toplama da ne cıkacak bılgılendırırım :)

Sizin yaş kaç acaba gerçekten zor bir durum Allah yardımcınız olsun

Kızlar cuma yumurta toplamam olacak ama estradiol ve progesteron değerlerime göre Toplananları dondurup rahim dinlendirip 1,5 ay sonrasına dondurulanları koyabiliriz dedi :/ kaç olmalı ki ? test verdim sonuç bekliyorum başına gelen var mı

Merhabalar,
Bende de dusuk Amh durumu mevcut,1 yil pnce 0.27 idi.
Gectigimiz eylul ayindan itibaren tup bebek tedavisindeyim.
Bu ay 4. Denemem kimyasal ile sonuclandi malesef.
Ilk ikisi negatifti,3.de saglikli embriyo olusmamisti.
Simdi 5.tedavi icin onumuzdeki ay tekrar baslayacagiz.
Aret hocayi ben de cok merak ediyorum.
Tedavi olarak size nasil bir yol cizdi acaba?
Umarim en kisa zamanda bebeginize kavusursunuz,yolunuz ferah olsun

Kaç çıktı değerleriniz

bunu sonucun cıkınca doktoruna sormalısın :)
bu tarz degerlendırmelerı bızler yapmamalıyız.
bu platform kafa dagıtmak ve dertlerımızı paylasmak olmalı bu benım fıkrım.
ben her detayı doktoruma bızzat 1 saat sürsede anlattırıyorum.

anlat hocam bakalım nedır nedendır faydası nedır ? oylemı yapsak boylemı yapsakk...

burda bunu cevabını bızler bılemeyız :) :)

nacizane fikrim bu yönde.

hayırlı sonuçlar olmasını dilerim

Henüz çıkmadı ama yumurta sayısının çokluğundan anlıyo doktor
ayrıca neden donduralım dedıgının cevabını verecek olursak o degerlerın yuksek yada dusuk cıkması rahmın gebelık ıcın uygun olmadıgı ve tutma olasılıgının cok cok düşük olduğu anlamına gelır.
bu sebeple rahmı dınlendırırler gereklı vıtamın destegı saglarlar ve transferı en uygun zamanda bu testler tekrarlanacak yapılır.

burda herkes gerek hastaneye gittikten sonra gerek gitmeden fikir alışverişi yapıyor, değerler, belirtiler, yaşantılar , başına gelenlerden fikir almak istedim; tabiki resmi ve tıbbi bilgiler beklemiyorum. her soruya git doktoruna mı sor diyelim neden gruptayız :) teşekkür ederim size de hayırlı sonuçlar

Burda herkes bunları yapabilecek potansiyel de ve yapıyor zaten kimse doktoruna danışmadan burdan edindiği bilgilerle hareket etmiyor sadece danışıyor arkadaşımız siz neden dünde amh ı düşük bir arkadaşıma moral bozucu şekilde konuştunuz bugün de bu şekilde derdiniz ne tam olarak rica ediyorum bu benim topicim beğenmiyorsanız gidebilirsiniz..!

Yani gerçekten rica ediyorum, size gerçekten üzüldüm ama bende ilk tüp bebeğimi yaptıracağım tüp bebekten soğuttu yazdıklarınız birbirimize moral vermekten bahsediyorsunuz ama moral veren tek bir cümleniz yok kusura bakmayın

Rabbim ol dediği zaman önünde ne bir amh durabilir nede başka bir engel. İnşallah en yakın zamanda bize güzel haberlerini verirsin. Ben bu haberi aldığımdan beri yemeden içmeden kesildim cok cok cok üzüldüm. Sürekli ağlıyordum. Sonra dedimki yapacak birşey yok. Elimden geleni yapacağım gerisini allaha bırakacağım. 1.denemede olmazsa diğerini deneyeceğim ondada olmazsa birsonrakini.. ne yapalım buda bizim imtihanımızmış. Rabbimde bizi böyle sınıyor demekki. Biliyorum ben takviyelerin bir anlamı yok şuanda. Ama aklımın almadığı 28 yaşında neden 0,1 amh.. her sey cok düzgündü adetlerim bile cok düzgündür bu neden böyle oldu.. ama cok okudum arastırdım. 2 amh a sahip kişilerde de yumurta cok cıkmasına rağmen hepsi kalitesiz cıkabiliyor. Bu tamamen aslında sayı değil kalitenin önemini gösteriyor. Az cıksın öz cıksın. Doktorun verdiği ilaçları aldım mecburen içeceğim yoksa aklımda kalır. Birde bal tarcın cörek otu ve incir yiyorum hergün. Belki birşeye yaramayacak ama yapmadım denemedim demeyeceğim. Senin amh kaç acaba ? Allahım bizim gibi olan evlat hasretiyle yanan herkese yardım etsin sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin. Umarım bu süreçte artık yüzümüz güler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…