2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

benımde cuma muayene var :)

Yazınızı okuyunca kendi hikayemi gördüm gerçekten çok zorlu bir süreç ama inşallah Allah çok aratmadan nasip etsin bizlere.benimde iki tupum alındı rahim filminde birinden geçiş olmadı birinde sıvı birikmesi dediler ameliyat oldum çikolata kisti sen dolayı tüplerin hasar görmüş işlevini kaybetmiş ve ikisini kaybettim.uc ay sonrasında ilk tüp bebek denemem negtf sonuçlandı.simdi ikinci denemeyi yaptım iki tane beşinci gün taze transfer.insallah bu defa son olur nasip olur.sizede bu yolda rabbim kolaylıklar versin insallah

İnşallah iki embriyo da sana can olur güzel sonuçlar alırsın inşallah

Maşallah çok güzel sayı inşallah döllenirler en kaliteli şekilde
Çok teşekkür ederim inşallah. Bir sürü ilaç verdiler. Progestron hem göbekten hem de rahim içine tablet verdiler de bunlar ağrı yapıyor mu acaba bir bilginiz var mı

Çok teşekkür ederim inşallah. Bir sürü ilaç verdiler. Progestron hem göbekten hem de rahim içine tablet verdiler de bunlar ağrı yapıyor mu acaba bir bilginiz var mı
Maalesef bilmiyorum adetimi bekliyorum bende tedavi için siz benden daha tecrübelisiniz emin olun

Öncelikle bugün yumurtalarım toplandı. Anestezi nedeniyle hiçbirşey hissetmedim ama sonrasında kasıklarımda batmalar oldu. Yarın kaç embriyo olduğunu öğreneceğim. Kızlar bu arada transferden sonra telefondan falan uzak durmak faydalıymış radyasyon yayan cihazları kendimizden uzak tutalım transferden sonra

çalışan kadınlarız.
iş yerınde her yerımız radyasyon pc telefon vs.

nasıl mümkün olacak ki bu

Hemen ertesi gün işe gidecek misiniz? Ben transfer günü ve ertesi günü yatmayı düşünüyorum

Cok teşekkür ederim inşallah sağlıkla pozitifi görün bebisinizi kucaginiza alın bende arada vertigo gecirdigm için nisanda baslayacagim muhtemelen tedaviye

Merhaba canım, benimde durumum seninle aynı. 28 yaşındayım bugun amh değerimin 0,12 olduğunu öğrendim şok oldum. Eşimde hız ve sayı problemi vardı bu yüzden mayıs ayında tüp bebeğe başlayacaktık benim tüm testlerim güzel cıkmıstı sadece amh bakılmamıştı sorun yok falan demişlerdi bana amh bu kadar düşük ckınca hayatımın şokunu yaşadım. Ama senin öncesinde hamile kalman bile beni cok mutlu etti. Tüp bebekte şansımız varmı bilmiyorum sabahtan beri bunu araştırıyorum. Sanırım bu ay başlayacaksın. Allahım yardımcın olsun inşallah sağlıkla ilk denemede hamile kalırsın.

Ö
Amh tek başına hamile kalmamaya sebep değil hatta engel değil canım ben evlendim 2. Ayımda hamile kaldım düşük oldu sonra uzun süre korundum denemeye başladığının 5. Ayında tekrar hamile kaldım kürtaj olmak zorunda kaldım maalesef kalite problemi oluyor o sebeple tüp bebeği sağlıklı yumurtayla gebelik elde etmek için istedim ayrıca hangi doktora gittiysem sen kalırsın deyip gönderdi artık ben yıpranmak istemediğim için net tüp bebek istedim sen ne kadarlık evlisin yaşımız genç o yüzden çok kafaya takma İnan bende hayatımın şokunu yaşamıştım ama alışıyor insan zamanla güzel düşün güzel olsun hayırlısıyla tek seferde ikizlerimiz olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…