2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

son durum bildiriyorum biliyorsunuz benim 2 yumurtam 1.gün döllenmiş geri kalanlardan olgun olan 3 tanesi ikinci gün döllendirilmişti dün ilk gün olanlar 3. Günde donduruldu bugün de gerikalan 2. 3 günde donduruldu ilk defa başıma böyle birşey geldi aynı gün opu oldum farklı günlerde embriyolarım oldu

son durum bildiriyorum biliyorsunuz benim 2 yumurtam 1.gün döllenmiş geri kalanlardan olgun olan 3 tanesi ikinci gün döllendirilmişti dün ilk gün olanlar 3. Günde donduruldu bugün de gerikalan 2. 3 günde donduruldu ilk defa başıma böyle birşey geldi aynı gün opu oldum farklı günlerde embriyolarım oldu
Gerçekten bende ilk kez duydum yıllardır araştırıp okurum sen ilk vakasin

Hiç sordunmu nasıl sonradan olgunlaşmış diye

Hiç sordunmu nasıl sonradan olgunlaşmış diye
Evet sordum ve araştırdım in vitro oocyte maturation diye geçiyor bu 2020 yılında yayın yapılmış kanser hastası bir kadının yumurtaları tamamen laboratuar şartlarında olgunlaştırılmış sanırım yeni bir teknik

Evet sordum ve araştırdım in vitro oocyte maturation diye geçiyor bu 2020 yılında yayın yapılmış kanser hastası bir kadının yumurtaları tamamen laboratuar şartlarında olgunlaştırılmış sanırım yeni bir teknik
Merkezin neresi

Sizlerin yaşı genç hiç ihtiyacınız olmasın inş da ben 37 yaş tüm şansımı deniyorum

Gerçekten ilginç ama sonuç olarak olgunlaştılar inşallah pozitifi de görmek nasip olur

Genetik tarama yaptıracağız o nedenle bir sefer daha toplama işlemi yapılacak 1 ay bekleyip tekrar tedaviye başlıcam ben

Genetik tarama yaptıracağız o nedenle bir sefer daha toplama işlemi yapılacak 1 ay bekleyip tekrar tedaviye başlıcam ben
İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın ne denilir ki büyük fedakarlıklar yapıyoruz Rabbim nasip etsin hayırlısıyla isteyen herkese

merhaba
fıyatlar guncellendı son 1 ayda.
benımkı 12.000 tl ile başladı ama ılaclar dahıl değil.
raporlu fıyatı daha az.
ama ben raporludan yararlanamadım bu ay cunku dosyam kapanmadı.
transfer edılemeyen durumlarda raporu sadece ılac almak ıcın kullanabılıyorsun.
benım ılkı negatıf oldu kasım ayında.
kasım ayından beri 2 kez toplama yapıldı hepsi boş cıktı
bugun yıne gıttım yıne tedavıye uygun olmadıgı ıcın yumurta ve rahım onumuzdekı aya kaldık :)
Hangi hastane ben liv hospital de yarın iğnelere başlayacağım inşallah

merhaba
fıyatlar guncellendı son 1 ayda.
benımkı 12.000 tl ile başladı ama ılaclar dahıl değil.
raporlu fıyatı daha az.
ama ben raporludan yararlanamadım bu ay cunku dosyam kapanmadı.
transfer edılemeyen durumlarda raporu sadece ılac almak ıcın kullanabılıyorsun.
benım ılkı negatıf oldu kasım ayında.
kasım ayından beri 2 kez toplama yapıldı hepsi boş cıktı
bugun yıne gıttım yıne tedavıye uygun olmadıgı ıcın yumurta ve rahım onumuzdekı aya kaldık :)
Sizin yaş kaç neden boş bu yumurtalar ben deli olcam artikk

Hangi hastane ben liv hospital de yarın iğnelere başlayacağım inşallah
ziya kale ile mi başlıyorsunuz ::)
size kaç para dendı.
benım tedavım devam edıyor zıya hocada.
ılk denemem olumsuz oldu yumurta olusmuyor ve bos cıkıyor.

ve size hangı ılaclar ve vıtamınler verıldı ?? ve hastalıgınız nedır ??

bakalım herkese aynı tedavıyımı uyguluyor bır karsılastrıam yapalım.
ben hocada 8 aydır devam edıyorum.
tüm gereken bılgıler aklınıza takılan olursa sorabılırsınız.
embrıyolugundan hemsıresıne kadar :)

Sizin yaş kaç neden boş bu yumurtalar ben deli olcam artikk
yaş 33 .
benım 4 yıldır hıc gebelık olusmadı.
0,22 amh . ıgnelere cevap vermıyor yumurtalar ve en fazla 2 tane olusuyor. oda bos cıkııyormus oyle dıyor doktor :)
2 adet dondurulmus var onları koydurup tedavıyı bırakacagım

Merhaba kızlar dün yumurta toplamam oldu 7 tane görünüyordu 2si boş çıkmış 5 tane kaldı. Forumda okuduğum kadarıyla genelde fazlaca yumurta toplanıyor genç yaşta olanlardan. Benim yaşım 27. Acaba neden böyle az olmuş olabilir bilgisi olan var mı? Gonal-f i 9 gün boyunca 125 olarak vurdum. Bununla ilgili olabilir mi acaba?

Merhaba kızlar dün yumurta toplamam oldu 7 tane görünüyordu 2si boş çıkmış 5 tane kaldı. Forumda okuduğum kadarıyla genelde fazlaca yumurta toplanıyor genç yaşta olanlardan. Benim yaşım 27. Acaba neden böyle az olmuş olabilir bilgisi olan var mı? Gonal-f i 9 gün boyunca 125 olarak vurdum. Bununla ilgili olabilir mi acaba?
Başka bişey kullanmadn mi sadece gonalf mi

Az olsun ama kaliteli olsun 5 tanesi 5.güne giderse güzel

HASTALIGINIZ ILE ALAKALI.
BUNUN BILGISINI DOKTORUNUZUN SIZE VERMIS OLMASI GEREKIRDI.
HASTALIGINIZ NEDIR ? PKO YADA AMH DUSUKLUGU ..

X