Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar yazılan mesajların hepsine yazamadım ama hepsini okudum. Ben de geçen yıl dış gebelik ile ilgili bilgi almak için araştırma yaparken tanıştım burayla işim bitince bir daha girmem demiştim ama bağımlılık yaptı şimdi her derdimde ilk buraya geliyorum. Artniyetsiz bilgi ve tecrübe alışverişi yapmak gerçekten harika

İns bebiştendir asko napayım bende ben saldım valla hiç takip etmiyorum bile bgn son kez ilişki yapar beklerim artık
Artik olmazsa bu ayda lazer epilasyona devam edecem aylardir her ay bebek vardir riske girmesin diye bekliyorum ben migren hastasiyim bide miyoptum goz cevreme medikal botox yaptirmam gerekli yaz aylarinda yaptiriyorum göz kısmasi olmasin bas agrisi yapiyo çünkü güneş cikti artik onuda erteliyorum gunlerdir zararli olmasin diye onuda yaptircm yani herseyi ertelemistim ama sinir bozucu geciyo bugun anlamis degilim daha yataklar duruyo toplamadim ev daginik mutfağa kahvaltı yaptim girmedim her gun sabah 1 saatte hallettigim islerim bile duruyor mutsuzum cok niye böyle oldum anlamadim hatta biraz önce doktoru arayim botoks icin bile gecti aklimdan nasil olsa hamile degilim bence de bu ay.. eşime de soylendim bi dünya b..k var dedim başın agriyo ilac ic k..çn agriyo ilac ic bu nedir ya dedim senelerdir aliskanlik haline getirdi.. bide kilo aldi git dedim tahlilini ver yaptir napiyosan yap

eneee kıyamam depresif uyanmış bugün

kuzummmm olursa olur olmazsa kendi bilir boşveeer. En en en değerlisi biziz, gerisi sonradan geliyor. Ne yaptırmak istiyorsan da yaptır. Erteleme. Varsa vardır zaten, bilmeden hamile kalıp ufuuu neler yapanlar oluyor. yap makyajını süslen püslen, bi de kahve yap. Bak aşkı memnu var kanal d de aç izle onu başlar 4 gibi :) bebeiş gelirse harika olur, gelmezse bu rahat zamanın tadını çıkarıcaz kız napıcaz sanki

sen hamile olmayasın çevremdeki hamilelerin gıcıklığı var üstünde her şey batmaya başlamış. Ben de dün şarj aletimi bulamadım diye ağladım kocam test attı üstüme git bunu yap diye. Halay çekeriz keşke olsa

Benimde iki gündür karnımın alt kısımlarında ağrı var ama anlamadım bende

Benim sana konustugum gibi konustun yani haklısın ama içim çok sıkkın kahve yaptim ictim bitanede sigara ictim uzun zamandır icmemistim simdi biraz yatip evi toparlayp dizi izlicem seni dinliyorm arkadasim

Bilmiyorum ki hamilemiyiz yoksa triplimiyiz anlamadm ya ama gerckten cok iyi hissetmiyorum kendimi zaten bu ayda olmazsa artik hic biseye fire vermicem canim ne istiyosa yapcm

Benim sana konustugum gibi konustun yani haklısın ama içim çok sıkkın kahve yaptim ictim bitanede sigara ictim uzun zamandır icmemistim simdi biraz yatip evi toparlayp dizi izlicem seni dinliyorm arkadasim
eee bazen roller değişiyor işte ara ara geliyor depresif hal. Bu böyle bizim gibi tez canlı insanlara oluyor, kendimden biliyorum.

Bir şeyi istiyorsam hemen olmalı. Misal bir şey istedim alacağım. Ama yarın %50 indirime girecek. umrumda olmaz istiyorum ya hemen almalıyım, alırım da. Ya da beğendim bir şey alıp 2 güne kargoyla gelecek, beklemem mağazasına gider arar tarar bulur alırım, eve elimde o istediğim şeyle giderim yani isteyip olmayınca bir de bebek gibi konuda çok gerilebiliyor insan.

Ki bebek konusu sadece kendimizle ilgili değil, erkek faktörünün de ortaklığıyla olunca.. Onlardan da bizim kadar fedakarlık ve özen görmeyince iyice bunalımlı olabilyoruz.

Amaaaaaaaaaaaan be kısacık hayat ya napalım. Ben kabullendim yani belki de hiç çocuğum olmayacak. Belli mi olur.. Amaa hayat kısa ve hızlı geçiyor çok, keyif alcam valla. Sen de öyle yapacaksın ki yaparsın, normalinde çok pozitifi bi insansın

İşte öyle neyse. Canım kahve çekti kız, ben de yapıp içeceğim şimdi. Şerefe

Ohh afiyet olsun bende fal baktirdim fincandan cekip simdi yorumu geldi okuyayim.. geçen ay kaydetmistim yumurtlamadan bir gun öncede boyleymisim simdi 2li ovulasyon alcam merakimdan bakcam ondanmi böyleyim.. evet cok pozitif bi insanim normalde ama bazi gunler böyle olabiliyorum Bide sabirsizlik konusunda beni anlattin sanki cok sabirsiz bi insanim ayni senin gibiyim bir sey istiyosam o benim olacak ben simdi muzigi acip evi temizliyorum sonra yemek yapicam ardindan duşa girip aksam 6 da cocuklari alip eczaneye ugrayip ovulasyon alcam

kolay gelsin kuzummm

Off ya benimde ovulasyon da t çizgisi dün baya koyu çıktı bugünde yapacaktım ki test bozuk çıktı daha da yoook merak ediyorum nasıl çıkacaktı

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-26-15-05-42-544_com.instagram.android.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…