Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bazen bana da oluyor yok hamile falan degilsin yine olmadı kaptırma kendini diyorum. Kendi kendime moralimi bozuyorum, kafamı karıştırıyorum. Kürtaj sonrası enfeksiyon geçirmiştim acaba diyorum tüpler mi tıkandı 3 ay oldu olmadi vs vs neler neler geçiyor aklımdan. Zaten bu ay son kez şans verdim kendime çok yoruldum. Yıllarca uğraşan insanlara Allah sabir versin selamete erdirsin inşallah. Sıkıntılı süreçler. Bi akışına bırakıp aaa hamileymisim diyemedik ya düşünmeden edemiyorum bu durum beni de karamsarlığa sokuyor icimi döktüm rahatladım

Bu arada eşinin o kadar ağrı kesici alması da iyi değil ya Allah korusun böbreklerine de zarar verebilie içmesin sperm kalitesini de etkileyebilir dediğin gibi.

Merhaba herkes de göğus hassasiyeti başlamis benim 9 10 gundur gecmeyen kasik ve karin agrim var şiddetli olmasada hissedilir derecede hic bu kadar uzun sure agrimamisti insallah bu ay hepimiz guzel habarler aliriz

Hic sorma ya biz kisacik dönemde pes ediyoruz senelerce ugrasan insanlara Allah kolaylık versin

Şimdi senin için bi deney yapıcam deneyden sonra yazarım ağrıyomu ağrımıyo mu akdksk

Aynı durum bende de var kasık ağrısı karın ağrısı bel ağrısı daha bir sene önce kimyasal gebelik geçirdim fakat hatırlamıyorum

Kizlaaaarrr yumurtlama göremiyorum göremiyorum diyordum bugün net bir şekilde gördümmmm dünü değerlendirmiştik bugünü de değerlendireceğim inşallah olur ya yumurtlama görünce bile çok sevindim resmen Ay dua edin tutsun yaaa çok heyecanlandım

Adetim bittigi günden itibaren yaptım adetimin ilk gününden itibaren sayinca tam 18. Gün yumurtlama gördüm

Aynı durum bende de var kasık ağrısı karın ağrısı bel ağrısı daha bir sene önce kimyasal gebelik geçirdim fakat hatırlamıyorum
Yani oralarda birsey olmuyorsa neden ağrısın ki (kendimi kandırıyorumdur ahshs) bildigimiz regl ağrısına benzer sonra geçen

Eveeett başlasın çalışmalarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…