Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya şimdi bugün mü önemli çatlama günü mü asıl önemli ? Ben dünü değerlendirdim yumurtlama mi çatlama günü mü değerlendirme yapmak lazım ?
Her ikisi de önemli canım yumurta catladiginda hazir da sperm olmasi önemli. Sen bugünü de değerlendir çatlamayı da 😍

Ya şimdi bugün mü önemli çatlama günü mü asıl önemli ? Ben dünü değerlendirdim yumurtlama mi çatlama günü mü değerlendirme yapmak lazım ?
Ben çatlamasını beklemiştim ama şöyle bi durum oluyor kısmet olmuyo o gün ilişkiye girmek o yüzden riske atma benim pikden önceki gün ilişki olduğu için dinlenmesi adına pik olan gün yapmadık ertesi gün çatladı o günde başta bi sperm kaybımız oldu boşuna giden😂 sonra aynı gün içinde iki kere denedik tuttuysa inşallah bakalım

Ben çatlamasını beklemiştim ama şöyle bi durum oluyor kısmet olmuyo o gün ilişkiye girmek o yüzden riske atma benim pikden önceki gün ilişki olduğu için dinlenmesi adına pik olan gün yapmadık ertesi gün çatladı o günde başta bi sperm kaybımız oldu boşuna giden😂 sonra aynı gün içinde iki kere denedik tuttuysa inşallah bakalım
Bende çatlama günü iki kere denedim 😂😂

Böyle neredeyse bembeyaz olması normal mi o zaman ?
2-3 gün ara mi vereyim dedim, böyle bembeyaz görünce yumurtlamama 1 hafta 10 gün var herhalde dedim
Ya benim bildigim t çizgisi normalde hep silikte olsa çıkar ama anlamadım döngünün kaçıncı günündesin

Onu da araştırdım ben. İlişkiden sonra iki saat içinde olan ilişki çok önemliymiş asıl güçlü ve hızlı spermler kalıyormuş genelde hamilelik olmasına sebepmiş yabanı kaynaktan okudum
Denedik bakalım belkide bizim yumoşlar çok nazlı beğenmiyor 😂😂

Böyle neredeyse bembeyaz olması normal mi o zaman ?
2-3 gün ara mi vereyim dedim, böyle bembeyaz görünce yumurtlamama 1 hafta 10 gün var herhalde dedim
Ya evet bence normal bak benim testlerime 24 Mayıs'ta yaptığımda testler mi bozuk acaba dedim resmen kasik ağrılarım da vardı ama testte t çizgisi aşırı silik çıktı. Milletin hep 14. Gün falan yumurtlamasi oldu. Benim 18de. Ama 24unden sonra iki gün sonra bugün Cat diye t çizgisi koyulasti. Testi yaptığım gibi koydum buraya bir de iyice koyu şu an yani öyle diyeyim

Ya o zaman bugün bir de yarın yapalım bakalım hayırlısı ya yarın değerlendiremeyen oluruz üstelik zaten. En iyisi bugün de yapmak

X