Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncesi ve sonrası siliklesiyormus canim. Bundan dolayı her gün yapmak takip etmek gerekiyormuş.
Evet bunu biliyorum zaten ben 12 gibi yaptım yumurtlama gördüm. Şimdi yine yaptım ama t siliklesmis gibi dün de akşamüstü yaptım en son. O yüzden ne zaman yumurtladim bilmiyorum. 12 saatte çatlama oluyor ya. Acaba şu an çatlama başladı mı diye düşündüm de

16535702856075375657147896344250.jpg

C17932B9-3186-4D1D-8951-100A397E8763.jpeg

Kızlar merhaba. Ovulasyon testi yaptım bu şekilde çıktı. 2. Kez yumurtlama mı olmuş acaba? Yorumlayabilir misiniz???

Bir kaç aydır pcos du küçük küçük kistler demişti ben o ay incir kürü içtim sanırım 4 cm lik kisti o yaptı bu ay. Doğum kontrol haşı verdi bu ay korunmam için ama sanırım bana iyi gelmedi antibiyotikle beraber içince çok halsizlik mide bulantısı yaptı o nedenle bıraktım. Şimdi adette tekrar gideceğim. Siz rahim filmi vs çektirdinizmi tedavi süreciniz nasıl
Anladm bende incir kürü yaptığım ay 6 cm lik kistim çıkmıştı özellikle pcoslar için incir kürü doğru değil cnku zten pcos çok yumrtlama demek incirde çok yumrtlama için yapılıyor ve fazla geliyor. Şimdilik doktorum vitmnler verdi ama her pcos bir değil kontrolde etti bir ay takip yaptı yumrta olmuormu catliotmu catlamadn sonra sıvısı varmı vs o şekilde ilk baktırmak gerekiyormuş rahim filmide çekildim alır sorun çıkmadı sdce prolaktinm yüksek onun için mr cekildm cnku bnmki hiç dusmuordu ilaç kullanıyorum diğer seylrrm ii sukur sdce görüntüde bnm pcos vr bakalm beklicz artk nasip neyse o

Ev
Merhaba canım benimde lise döneminde kist vardı doğum kontrol hapı kullandım ve geçmişti. Bende pko ve onun farklı şeyler olduğunu bilmiyordum nişanlı olduğumdan beri 3 farklı doktora gittim üçüne de kist var mı dedim yok dediler. Pko da ultrasonla belli oluyor mu canım
Evet CNm farklı sylrr pco ultrasonda gözükür bn bile ilk gördüğümden kendim anladm pco diye inci gibi dizili Birsuru kist oluor anlaşılır yni sizde yoktur öle olsa soler basit kistler farklı onlr dönemsel olup kayboluyor

Ev
Evet CNm farklı sylrr pco ultrasonda gözükür bn bile ilk gördüğümden kendim anladm pco diye inci gibi dizili Birsuru kist oluor anlaşılır yni sizde yoktur öle olsa soler basit kistler farklı onlr dönemsel olup kayboluyor
Tamam canım teşekkür ederim bilgi için 🥰

X