Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar canımlar bu vücut ısısıyla yumurtlama nasıl anlaşılıyordu bide yumurtlama dan sonra vücut ısısı düşüyo mu

Childdevelopment yazzzzzzz kuzumm yazzz mayısda cok durdumm doğum günümde bebiş beklerken kırmızılarım geldi 9 haziran
Yaaa kuzum üzülme..bak ben 12 sene hastanede çalıştım..hep etrafımda hastalar .doktorlar oldu..azda olsa anlıyorum..Bu belirtilere takılmayın hep diyorum kızlara..benim kardeşimde 2 çocukta belirti olmamış bile..Bendede her yerim ağrıyordu..midem bulanıyordu ve s.ama ben umursamıyorum.Demekki zamanı diğilmiş

kızlar selam bir sene önce doktor gebelik istiyorum diye mom vital pre kullan demişti çocuk olana kadar. Ben hala kullanmalımıyım yoksa ablam folik1 kullan dedi ben onu kullandım dedi ben de onu mu kullanmalıyım. yorumlarınız nelerdir. Bir de bu yolda ne yiyip içmeliyiz havuç gördüm çatlaması için dediler başka ne var böyle saplıklı şeylerden

Banada dün doktor mim vital yazmış.Sende sorun ne?

Geçmiş olsun canım.Guzel işte yalnış anlama..demek kala biliyorsun..bende hiç olmadı.İn şa Allah bu defa sona kadar gider sende
Rabbim en kısa zamanda nasip etsin hepimize inşallah sizleri tanımıyorum isimlerinizi bilmiyorum, ama Allah'ım sen biliyorsun kullarını diyorum dualarımda hepiniz varsınız

Çok istediğimiz için zihnimiz bizimle oyun oynuyo hemen belirti veriyo ona yoruyo aslında bi salsak hersey hallolcak Teyzem için hamile kalman mucize demişlerdi bi kaç ay sonra teyzem hamile kalmıştı şimdi oğluşu 7 yaşında

Salmak olmuyor..bende diyorum boş vericem ama olmuyor.Ama ben kesin belirtilere takmıyorum..lekelenme olsa bile..yani oldu bu kadar..ağrım olsa bile yine takmıyorum.

Hadi ya geçmiş olsun aman üzülme ya bir ay en azindan gebe miyim değil miyim stresun bitti bebeğim bu ay güzel geçer inşallah
İns kuzum ya takmıcam bu ay kesnlikle yok oram böyle yok akıntım var yok şöyle her ay ztn regle yakın ben hamile gibiyim midem bulanır akıntım artar belim agrır kasık agrılarım olur gögüslerim sızlar hiç bu ay üzerine düşmücem

Benimde öyle aylardir ayni belirtiler hep ama ne gebelik var ne bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…