Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnternet uzerinden https://ty.gl/jeg24cy99w bu markayı satın aldım ben. Bu ay ilk defa deneyeceğim ama yorumlara baktım olcukca iyi. Toplu olarak Inter üzerinden alırsanız sizin için daha avantajlı olur

Ben ben ben bu ay ilk defa deneyeceğim bakalım regl düzensizliklerime rağmen yumurtlama olacak mı kontrol de edeceğim
Yumurtlama masajı tavsiye ederim benimde düzensizliğim var ama ilaç kullanmaya basladim bu ay düzensizlik için . Ondan önce yumurtlama masaji yaparak 15-16 ve 18. Günler yumurtlama gordum masaj sayesinde

BAT 21 MAYIS Benide eklermisiniz ? :)

Yumurtlama masajı tavsiye ederim benimde düzensizliğim var ama ilaç kullanmaya basladim bu ay düzensizlik için . Ondan önce yumurtlama masaji yaparak 15-16 ve 18. Günler yumurtlama gordum masaj sayesinde
Ne ilacı kullanıyorsun? Kadın doğum doktoru yönlendirmesi ile mi kullaniyorsun yoksa kendin mi aldın ? Ben göründüm de hiçbir sorun çıkmadı stres dediler. Reglim düzene binemedi bir türlü. Kist vs de yok yumurtalıkların da temiz dedi değerlerim de iyi. Sana doktor verdiyse ne şikayet ile gittiğinde verdi ?

Yumurtlama masajini ilk defa duydum. Nasıl acaba sen nasıl yaptın bahseder misin

Canım ben doktorun önerisiyle kullanıyordum geçen sene başlamıştım. Benimde hormonlarda hiç sıkıntı yok ultrasonda yumurtalıklarda rahimde de bir sorun yok zaten son 2 yıldır düzensizleşti ondan önce günü gününe olurdum. 6 ay kadar duphaston kullandım sonra hamile olduğumu öğrendim ama malesef kaybettim Aralık'ta kürtaj oldum daha devam etmedim ilaca. Martta yeniden denemeye başladık. Marttan beri ovulasyon testi kullanıyorum 2 ay kendiliğinden geldi adetim düzenli bi şekilde ama ben riske atmak istemedim bu ay kendim duphaston kullandım Ama sen muhakkak doktor tavsiyesiyle ilerle.. Şimdi adet bitti yeniden ovulasyon testiyle deniyorum bakalım.. Yumurtlama masajına da gelince YouTube'da birgebeningünlüğü kanalında yumurtlama masajı var. Yumurtlama görene kadar o masajı yapıyorsun. Masajı yaparken ovulasyon testiyle takip etmen gerek yumurtlama gördüğünde masajı da bırakıyorsun. Hem kaliteli yumurtlamak için, hemde yumurtlama da sıkıntı yaşayan, yumurtaları inatçı olanlar için çok faydalı gerçekten bizzat deneyimledim. Ama muhakkak testle takip etmek lazım yoksa olgunlaşan yumurta daha da büyüyüp kiste dönüşür. Biraz uzun oldu ama

Canım 6 ayın sonunda ilacı bırakıp mı hamile kalmıştın? Duphaston adet düzenlemede gerçekten çok etkili bir ilaç ama yan etkileri beni mahvediyor 6 aylık önermişti bana da doktor ama o kadar kullanmaya dayanabilir miyim bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…