Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlacı kullandım o ay bitti adet olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim. Yani devam ediyordum ilaca. Bende yan etkisi ödem oluyor sadece sabahları kalkınca elim ayağım şiş kalkıyorum ama dediğin gibi cok etkili düzenleme de günü gününe saati saatine geliyor bebek varsa da tutunmasına yardımcı oluyor. Sende ne yan etkisi oldu?

Ümitlendim bak şimdi zorda olsa kullanmaya devam edeyim o halde
İlaca ilk başladığım ay 3 gün kullandım aşırı mide bulantısı kusma yaptı acile gittim ve korkup ilacı bıraktım. 2 gün içinde adet oldum zaten. Geçen ay tam 10 gün kullanabildim mide bulantısı yine yaptı ama kusma olmadı. Ara kanama oldu lekelenme şeklinde. Göğüs ağrısı oldu adet oldum bitti hala devam ediyor mesela dokunanıyorum uyurken bile sızlıyor. Bir de adetim 5 Gün sürdü bitti. 1gün sonra lekelenme başladı o da 3 gün sürdü kahverengi pembe karışık. Tam kırmızı değildi. Böyle şeyler oluyor işte Ama ilk kullanımda yoğun etki gösterip sonrasında hafifleyebiliyormuş. İnşallah benim de öyle olur. Düzenli adet olmak güzel bir şey çünkü.
Arkadaşım düşükten hemen sonra hamile kalmıştı. İnşallah uzun sürmez bu süreç

Göğüs hassasiyeti bende de oluyor ama diğer şeyler hiç olmadı. 10 gün kullanıyorum bittikten sonra 4. Gün adet oluyorum

Yaa Allah bağışlasın maşallah bende 19 yaşımda anne oldum kızım var 11 yaşında insan sahiden çekiniyo söylemeye bende istiyorum ama olmuyooğğ
Kizlar niye tepki olsun ki bende 3. İstiyorum yani kimse karisamazki 2 aydir topiklerde kizlarla konusuyoruz valla ilk gibi seviniyoruz sagolsun burdaki arkadaslar bana hic tepki göstermedi tepki gösterilecek bisey yok cekinecekte hatta Uslu bi cocugum olursa 4. Bile düşünürüm insallah en kisa zamanda kavuşuruz sonuçta kimsenin hakkına girmiyoruz rabbim nasip ederse oluyo

Doğru diyorsun canım ama bazı insanlar farklı düşünebiliyo maşallah Allah sana bağışlasın canım evlatlarını ❤❤

Aynen öyle canım.. Kk farklı seviyorum burayı inşallah benim ikinci de uslu olur

Yaa Allah bağışlasın maşallah bende 19 yaşımda anne oldum kızım var 11 yaşında insan sahiden çekiniyo söylemeye bende istiyorum ama olmuyooğğ

Benimde 2. Olacak inşallah. Kızım 7 yaşında.

Maşallah bizim de inşallah olur birinci bi olsun da üçüncü hayal şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…