Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah bağışlasın olsun canim ister 2 olsun ister 5 olsun evlat sonuçta. Allah tez zamanda nasip etsin inşallah hayırlı bir evlat

İnşallah canimmm ekliyorum hemen
İnşallah valla dua edin biz de üçüncü ayımız olacak denemeye başlayalı ama doğum kontrol hapini bıraktıktan sonra çok düzensiz regl olmaya başladım 15 günde bir aşırı kan gelecek şekilde oluyorum. Bu ay da erken olmazsam normal regl tarihim bu şekilde

Yaa Allah bağışlasın maşallah bende 19 yaşımda anne oldum kızım var 11 yaşında insan sahiden çekiniyo söylemeye bende istiyorum ama olmuyooğğ

İnşallah canim. Benimde 11. Ay daha fazla beklemeyiz inşallah

Yaa Allah bağışlasın maşallah bende 19 yaşımda anne oldum kızım var 11 yaşında insan sahiden çekiniyo söylemeye bende istiyorum ama olmuyooğğ
Ben başka bir platformdan bazı insanlardan tepki alınca söylemek istemedim kimsede sormadı Rabbim nasip eder inşallah isteyen herkese de bizlere de

Kızlar merhaba, beni de listeye ekler misiniz? Bu ay ovulasyon testi ile takip edeceğim. Geçen 25 Nisanda 2. kez aşılama yaptırdık. Eşimde de bende de herhangi bir sorun tespit edilemedi. Sebepsiz infertiliteyiz yani... Beklenmeyen adet tarihim 5 haziran

İnşallah buraya yazan, emek veren tüm kadınlar gönül muradımıza kavuşuruz .

Yaa sebepsiz infertilite insani çok üzüyor ya. Aşılama nin da başarısız olması üzücü. Rabbim en kisa zamanda size de nasil eder inşallah canim. Kaçıncı aydasiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…