Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa sebepsiz infertilite insani çok üzüyor ya. Aşılama nin da başarısız olması üzücü. Rabbim en kisa zamanda size de nasil eder inşallah canim. Kaçıncı aydasiniz
Biz neredeyse bir buçuk senedir uğraşıyoruz. Eşimde de bende de sorun bulunamıyor ve dediğiniz gibi "sebepsiz" olması daha da yorucu. Çünkü insan zihinsel olarak somut bir şey istiyor. Somut bir neden olsa ve çözmeye çalışsak daha kolay göğüslerdim diye düşünüyorum. Bu süreçte psikolojik destek aldım çünkü gerçekten bu çaresizlik ile baş etmek beni çok yordu.

Ama yine de ümitsiz değilim. Gayret bizden. Allah ol derse olur :)

Bende bazen ümitsizliğe kapılıyorum bu ay cok takmayacam dedim ama alttan alttan da acaba var mi yok mu diye insan takılıyor. En kisa zamanda size de nasip eder allah inşallah. Çünkü beklemek gerçekten cok zor ya

Bende bazen ümitsizliğe kapılıyorum bu ay cok takmayacam dedim ama alttan alttan da acaba var mi yok mu diye insan takılıyor. En kisa zamanda size de nasip eder allah inşallah. Çünkü beklemek gerçekten cok zor ya
Bende öyle diyorum ama bi yandan da adete kaç gün kaldı diye habire takvim açıyorum gün sayıyorum olmuş müdür acaba diye düşünüyorum

Aaa ben şok.Nasıl insanlar var..Bu gün doğum günüm..whatsaptda bile hiç bir şey paylaşmadım..orda akrabalar..eski iş arkadaşlarım çok .bu sorular gelicek diye..uzak duruyorum

Allah bağışlasın sağlıkla büyüsün inşallah ☺❤ insan üzülüyo ya ne biliyim bir kardeşleri olsaydı ne güzel olurdu Rabbim nasip etsin inşallah hepimize bebiş
Aynen cnm ya bugün gittim anlattım 3 tane kan tahlili yaptılar ultrason dan baktı gayet güzel dedi yarın sonuç lari öğrenmeye gidicem hayırlısı bakalım başladık bu yola

Biraz önce eczaneye gitt ovulasyon testi almak için, 2 farklı markanın var ve 2 li olarak satılıyor.
2 tane çok az değil mi, bende ilk defa avulasyin takibi yapacaktım, bunun 8-10 gün takibi yapılması gerekmiyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…