Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
CNm inşallah olur ama kist başka pcos başka pcosda kistin 4 cm olmaz onda Birsuru küçük kist oluyor 4 cm bitane kist olan yumurtalık kistidir
Basit yumurtalık kisti için Dr dogm kontrol verir bnde sürekli cikrdi eskiden hep onla kaybolurdu

Selam CNm liste bu şekilde daha güzel CNm diğeri moral bozucu oluyordu :)))
Beni eklermisin bat 26 Haziran inşallah hepimize uğur bereket getirsin aminnnn
Yaa gecmis aylari gormeyi bende istemiyorum giden gitti biz yeni bata odaklanalim. Diğer arkadaşların da topikleri güzeldi ama ya emek verdiler bizimle cabaladi bekledi üzüldü sevildiler

Bir kaç aydır pcos du küçük küçük kistler demişti ben o ay incir kürü içtim sanırım 4 cm lik kisti o yaptı bu ay. Doğum kontrol haşı verdi bu ay korunmam için ama sanırım bana iyi gelmedi antibiyotikle beraber içince çok halsizlik mide bulantısı yaptı o nedenle bıraktım. Şimdi adette tekrar gideceğim. Siz rahim filmi vs çektirdinizmi tedavi süreciniz nasıl

Canim doğum kontrol hapı olarak Yasmin yada yazz kullan. Diğerleri mide bulantısı felan yapiyor

Ben de folidays kullanıyorum. Ve d vitamini ama fısfıs şeklinde olanı. Ülkemizde d vitamini neredeyse herkeste eksik zaten. Düzenli kullanım her zaman şart. Folik asit de aslında günlük yaşantımızda alabileceğimiz takviyelerden. Kullan aksatmadan ama bir ara dr a da danış tabi bence

Doktor bana mom pre vital vermişti bir senedir onu kullanıyorum bu ay artık ablam folik kullan dedi öyle başladım bende

Merhaba canım benimde lise döneminde kist vardı doğum kontrol hapı kullandım ve geçmişti. Bende pko ve onun farklı şeyler olduğunu bilmiyordum nişanlı olduğumdan beri 3 farklı doktora gittim üçüne de kist var mı dedim yok dediler. Pko da ultrasonla belli oluyor mu canım

Kızlar dünden beri ateş devam ediyor ek olarak sabah uyandım ve karnıma kramplar giriyo hafif değil ama bildiğin reglide pıhtı atılan kramplar anlık nefes kesen korkuyom he

İn şa Allah istediğin gibi erken kalırsın))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…