Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar nasılsınız. Göğüslerimde Bi gariplik hissediyorum dokununca acı yok da göğüs uçları geriliyor gibi Bi tuhaf daha 1 hafta var ya

Kızlar utanarak yazıyorum kusura bakmayın ama yumurtlamadan sonra ki ilişkilerde, iliski bittikten sonra adet ağrısı gibi karında ağrı yasayan oldu mu ? Ben önceki hamileliğimden o şekilde suphelenmistim kasılma şeklinde adet ağrısı gibi alt karında sıcak bi ağrı. Ordan suphelenmistim, bu yumurtlamadan sonra yine aynısı oldu önceki iki ay denediğimde olmamıştı. Bu şekilde olan var mı? leRonthavan onu sormuştum özelden ama size de sorayım dedim napayım kimseye soramiyoruz

Kız ne utanmasi hepimiz burda konusuyoruz herseyi Kardes gibi olduk artik.. kuzum ben sezeryanliyim ya bazen iliskiden sonra alt kasik agrim cok oluyor ama zaten gebeliktede ayni agri oluyor. Bende birazdan ovulasyon testi alcam goguslerim ciddi anlamda agriyo aciyo yumurtluycammi acaba

23 haziran beni de ekler misiniz

Benimde sezeryanim var ama hic olmuyordu iste hamileligimi öğrenmeden once olmustu simdi bunda da ayni olunca bi suphelenmedim degil ya benim de son ovulasyon testim vardi bozul çıktı yapamadim dun baya koyuydu acaba ikinci kez mi yumurtluyorum

Cok skldm biliyomusun Bugun olumsuz hissediyorum kendimi. Eşime de yazdim surekli nurofen tarzi ilac iciyo haftada 3/4 tane agri kesici soguk alginligi ilaci iciyo aliskanlik haline getirdi senelerce. Yazdim ona daha test te veremedi bu ayda olmazsa senin ictigin ilaclardandir sperm kalitesini düşürmüştür dedim.. aslinda cok relax dım bu ay ama içim bi değişik oldu anlamadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…