Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar şimdi doktordan çıktım. Femaradan sonra 2 tane 16mm lik yumurtam oluşmuş. Doktor ekstra bir şey söylemedi siz ne düşünüyorsunuz ?

Kuzum çatlamıslar ufak kist vardı o da catlamıs dedi temiz dedi ama sagda yumurta varmıs hala soldakiler sabah çatlamıs dedi güzel begendim dedi birlikte olun ddi dünden olmustuk ins bulusmuslardır :) bugünde cnku gece anca yaparız artık sans bakalım
Ay hadi inşallah buluşsunlar canım benim 12 gün Sonra pozitif gelsin test 🙏🏻🤗🤗

Hayır yapmadı. Perşembe günü tekrar gideceğim belki o zaman bilgi verir.
Bu süreçte havuç tüketebilirsin yumurtaların çatlamasına yardımcı olacaktır. Bekleme kısmı zorlayıcı oluyor bolca yazıyorum bu yüzden 😁 birçok şey öğrendim bu sitede yazılan deneyimlerden bu yüzden ben de paylaşıp yardımcı olabilirsem çok mutlu olurum 😊

Tutarız biz seni. Erkenden test yapıp üzülmek olmasın bu ay ya. Belirecek belki 2 gün sonra ama dayanamayıp yapıyoruz illa
Ay hiç sorma 🙈 ama ben 2 ay hep 12. Gün yapıp daha da yapmadım 🥴 varsa yumurtlamadan sonra 12. Günde çıkıyor bence bu ay rekorum 14 olcak 😂😂😂

Bende 20si yaptirdim.Ama bende catlama sorunu yoktu .doktor ovitrelle kullan aksam 8de .gece iliskiye girin soyledi.sizde nasil acaba
Benim ikinci ovitrelle kullanmışım ilkinde klomenle bir yumurtam oluşmuştu ovitrelleye rağmen yumurtam çatlamadı kiste dönüştü. O yüzden klomeni bırakıp letuya geçtik bu ay. Bu gün 13te iğne oldum 36.saatte ilişkiye girin dedi yarın gece 1e denk geliyor. Ve 10 gün boyunca gün aşırı ilişki olsun dedi

X