Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beni de ekler misin 17 Haziran canım

Canım bu erken gebelik testi mi ? Günün geçmişse kan versene

Ben hic görmedim birine fesatlik edipde islah olan,i bunlar daha onun iyi günleri zamani geldiginde bombayi patlatip hepsini nasil üzcem gebelik haberiyle herkes rahat olsun
Kesinlikle öyle kalp kırmak bedava mı. Hem bu konuda bence hiç kimseye hiç bir laf edilmemeli ya hem insanların özel hayatı hem de belki de özel bir durumları var niye bu konuyu durup durup kurcalıyorsunuz ya size ne. Belki de ben kasarım benim hayatım boyunca çocuğum olmayacak böyle bir şeyin stresini Ben zaten yaşıyorumdur belki de insanlar niye bunu üsteliyorlar anlamıyorum

Evet ilk defa erken gebelik.testi yaptim hep tek cizgi gorurdum normal testlerde, yarin normal test yapicam pazartesi nasipse kan vericem insallah gebeyimdir 17 haziran evlilik yıl dönümüm dr esime en güzel hediyem olur ya
İnşallah olur canim testi sabah tekrarla bence erken gebelikler bazen yoksa da pozitif çıkıyor inşallah vardir eşin dr mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…