Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah be kuzum Bizim de imtihanımız bu sanırım. Kaç yaşındasın ne kadar süredir deniyorsunuz

Ay inan bende esime kalsa nolacak dursun oyle bisey olmaz.diyo bide
Kızlar bunun için en mantıklı çözüm eşin bir süre içerde kalması ve o şekilde beş dakika falan beklemek. Benim araştırdığım kadarıyla gebe kalmayı kolaylastiriyormus

Ya ne kadar durabilir kiiii en fazla bir iki dakika diye düşünüyoorum
E bir beş dakika falan duruyoruz biz öyle dışarı çıkmasını engellediği için olasılığı arttırıyor o yüzden birçok yerde de aynı şekilde yazıyor biz de deniyoruz o şekildee

E bir beş dakika falan duruyoruz biz öyle dışarı çıkmasını engellediği için olasılığı arttırıyor o yüzden birçok yerde de aynı şekilde yazıyor biz de deniyoruz o şekildee
Ay ne biliyim bilemedim ki tamam deniycez bizde eşim her gün yeni bir şeyle geliyosun artık diyo bakalım buna ne dicek

Tüp tıkanıklığının tek belirtisi hamile kalamamakmış diye biliyorum sadece rahim filminde belli olurmuş. Belki seninki dölleniyor kız hemen niye kötüyü düşünüyorsun
Ay ne bilim normalde kramplar girerdi yumurtluyom diyodum şimdi iki gün önce görmüşüm yumurtladığımı bu neyin nesi dedim dur ama ümidim var şimdi bi taktik denedim ben olursa basın açıklaması yapıcam herkes hamile kalsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…