Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız evde sadece kaset test ve ovülasyon var. Erken gebelik testi yok. Netten bakınca hamilelik durumunda ovülasyon çift çizgi verebilir diyordu ondan yaptım bi umut
He şimdi anladım normal kaset testte çıkmaz mı ki yap bence çok da güvenmemek lazım ovulasyon testlerine.

Kuzum bi daha yap teste bence. Akşam bakmışsın teste pek güvenme vakit geçmiş ve adet tarihine de var biraz. İnsallah pozitiftir sonuç Allah yardımcımız olsun

Ayy senin elti de cok fenaymis ya hadi kayınvalidemle cahil falan dersin de eltinin seni anlamasi gerek ne kadar kötü insanlar var.

şüpheliysen bir kadın doğum doktoruna başvurmalısın , tüplerin durumunu hgs ile saptıyorlar, hayırlısı olur inşallah
Gidicem bu ay da hamilelik olmazsa ama şimdi aklıma takıldı hiç böyle bi şikayeti olan var mı onu da duymadım durduk yere neden kasık ağrısınki al işte kendime taze bi dert buldum

Gidicem bu ay da hamilelik olmazsa ama şimdi aklıma takıldı hiç böyle bi şikayeti olan var mı onu da duymadım durduk yere neden kasık ağrısınki al işte kendime taze bi dert buldum
Tüp tıkanıklığının tek belirtisi hamile kalamamakmış diye biliyorum sadece rahim filminde belli olurmuş. Belki seninki dölleniyor kız hemen niye kötüyü düşünüyorsun

Tüp tıkanıklığının tek belirtisi hamile kalamamakmış diye biliyorum sadece rahim filminde belli olurmuş. Belki seninki dölleniyor kız hemen niye kötüyü düşünüyorsun
Ya kesinlikle bence de önce bir sakin ol ağrılar olabiliyor bende de oluyor kasik ağrısı. Yumurtlama döneminde olabilirsin, döllenme oluyor olabilir, üşütmus olabilirsin ya da şu an üstüne çok düştüğün için kendi kendine tribe giriyor olabilirsin ben de çok yapiyordum bunu. Sakin ol kesinlikle doktor demedikce de hastalık varmış gibi düşünme bu kötüyü çağırmak olur

Kuzum yumurtlama dönemi benim de ağrım olur batmalar olur ve normal bir durum. Tüp tıkanıklığının tek belirtisi gebe kalamamak hsg ile çıkar o da. Boşuna kendine dert arama

Kızlar yumurtlama devam ediyor galiba ? İnşallah yarın sabaha çatlamış olur

Eklentiler

• 16531274116114060248949508781474.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 35
18 mayısta regl olmam gerekiyordu. 19 unda peçeteye leke geldi, aksamında iliskiye girdik pedimde leke vardı, suan hic bisey yok. Reglden 10 gün önce göğus hassasiyetim vardi ve sular seller gibi akintim vardi , kasıklarımı biri cimcikliyormus gibi aciyordu igne batarcasina cekilircesine, bugün de erken gebelik testi aldim 2. Cizgi silik çıktı anlamadim, 1 yildir evliyim ve evlendigim gunden beri cocuk denemesi yapiyoruz.

Var gibi görünüyor Rabbim gönlüne göre versin acele etme adetin üstünden bı 10 gün felan geçsin kan testi ver kuzum.. Hayırlı olsun şimdiden

merhaba arkadaşlar ovülasyon testi kullanan var mı aranızda ? 17 mayısta doktora gittim söyledi. 17 ila 21 mayıs tarihlerini değerlendirmem gerektiğini söylemişti adet tarihlerime göre daha sonra ultrasonda yumurtamın çapının 20mm olduğunu söyledi muhtemelen 19 mayısta atılacak dedi , ben testi 18 mayısta yaptım çift çizgi gördüm ama o günü değerlendiremedim 21 mayıs bugün ilişkiye girdim hamile kalma ihtimalim var mı yoksa günü kaçırmış mıyım

Merhaba beni de ekleyebilir misiniz listeye ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…