Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• DD9D6789-FCC7-4A09-961B-864CD78BFB5A.jpeg
    DD9D6789-FCC7-4A09-961B-864CD78BFB5A.jpeg
    142,7 KB · Görüntüleme: 77
Ya nasıl hissediyorsunuz ben bi belirti olsa bile başka şeylere yoruyorum üzülmemek için 😂😂😂
Canım ben ondan önceki aylarda da olmadığını tahmin ettim. Bunda da olduğunu tahmin ettim. Hatta burada bitliKedi bitliKedi söyledim bu ay içimde olmuş gibi bir his var diye. Hatta ramazan ayı olduğu için değerlendirememiştik doğru düzgün. Yani belirti ile alakası yok benim ki tamamen içime doğan hissiyat. Yoksa bir belirtim olmadı zaten doğru düzgün.

Kızlar yaptım test 2 var bata ya ama ben bugün yalan söylemek zorunda kaldım reglim geçiyor dedim 🙈 çünkü başka zamanım yoktu Allah affetsin 🤭 sonra helalleşirim doktorla
I ipti partalina_ partalina_ M Mavimiresl M MiuLego Mucizemmm16 Mucizemmm16 G Gzmyts53 M Mrs Electrical Engineer ozguss ozguss
Ay maşallah çok güzel koyulaşma var. Bende bir önceki soruna cevap yazmıştım yap diye sen zaten yapmışsın bile :)) İnşallah sağlıkla sıhhatle ilerler kuzum. Rabbim kucağına almayı nasip etsin

Ay maşallah çok güzel koyulaşma var. Bende bir önceki soruna cevap yazmıştım yap diye sen zaten yapmışsın bile :)) İnşallah sağlıkla sıhhatle ilerler kuzum. Rabbim kucağına almayı nasip etsin
Amin canım dönüşte aldım barkodu verileri girmişler ama sonuçlar henüz yansımamış ben de hissettim bu ay partalina_ partalina_ ye dedim hissediyorum diye 🙈

Amin canım dönüşte aldım barkodu verileri girmişler ama sonuçlar henüz yansımamış ben de hissettim bu ay partalina_ partalina_ ye dedim hissediyorum diye 🙈
Ya geçen ayda ben hissetmiştim hatırlıyorsan söylemiştim sana. Gerçekten insanın içine doğuyor. Önceki aylarda değerlendirdiğim halde olmadığını hissetmiştim hep.

Mis gibi çizgi 👌🏻 Betan kaç çıkacak acaba çok merak ettim 🤩
Bence 50-100 arası bir şey çıkar yani inşallah. Kızımda bata 5 kala 49 la öğrenmiştim darısı buna olsun 🤲🏻. Bu arada nursu vardı burda adete yakın testleri hep negatifti bat günü kan testi negatif çıktı ama ovulasyonlar koyuydu hep. Ve hamile çıktı geç döllenme olmuş

Belirtin var mıydı baştan beri nasıl hissettin 🤗😍
Belirtim ilk ilişkiden 9 gün sonra başladı yoğun ve garip bir şekilde sık WC ihtiyacı ve sanki kasıklarımı çekiltiriyorlarmış gibi bir ağrı zaten bunlar diğer gebeliklerimde de olmuştu ve akıntım yok denecek kadar azaldı en büyük belirtilerim bunlar. Göğüs hassasiyetim yok mesela

X