Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selaaaammm
Hazirandan elendim gibi görünüyor ama elenmedim hissiyatı beni bırakmıyor benim leke sökülmedi hala bugün muayene oldum dün tahlil verdiğim için doktor yenisini istemedi. Çok şükür ultrason görüntülerim temizdi Adet öncesi lekelenme olabilir Adetin geliyor gibi ama gelmezse 10 gün bekle test isteyelim dedi. Bekliyorum söküldü sökülecek diye sıfır ağrı sızı

Kızlar selaaaammm
Hazirandan elendim gibi görünüyor ama elenmedim hissiyatı beni bırakmıyor benim leke sökülmedi hala bugün muayene oldum dün tahlil verdiğim için doktor yenisini istemedi. Çok şükür ultrason görüntülerim temizdi Adet öncesi lekelenme olabilir Adetin geliyor gibi ama gelmezse 10 gün bekle test isteyelim dedi. Bekliyorum söküldü sökülecek diye sıfır ağrı sızı
Ayy İnşallah bebiştir amin 🤲🏻❤ kuzum hafta sonu da gelmezse pazartesi koş kan vermeye kuzum adetim geçti de😂

Kızlar selaaaammm
Ultrasonda bakarken bişey demedi mi kuzum

Kızlar üniversite hastanesinde aşılama için bi şart var mı? İkinci aşımalayı üniversite hastanesinde yapmayı planlıyorum da. Direk muayne olup aşılama istiyorum demek yetiyor mu

Ayy İnşallah bebiştir amin 🤲🏻❤ kuzum hafta sonu da gelmezse pazartesi koş kan vermeye kuzum adetim geçti de😂
Ya geç döllenmede pek mümkün değil ama hiç regl olacak gibi de hissetmiyorum ya da hissetmek istemiyorum 🤣 testlere işlemekten paracıklarım kollarımı deldirmekten kollarım bitti 🤣

Ultrasonda bakarken bişey demedi mi kuzum
Temiz olduğunu söyledi yumurtalıklarında rahmin de ölçü söyledi hatırlamıyorum şukadar kalınlaşmış rahim adete hazır gibi duruyor bence gelecek ama yine gelmezse 10 gün sonra kan verirsin dedi. Her şeyi gösterip anlatıyor zaten idrar kesesine idrar nasıl doluyor onu bile gördüm 🤣

Ya geç döllenmede pek mümkün değil ama hiç regl olacak gibi de hissetmiyorum ya da hissetmek istemiyorum 🤣 testlere işlemekten paracıklarım kollarımı deldirmekten kollarım bitti 🤣
Ayyy benimde paracıklarım gitti gittii😂😂😂😂 niye belki mümkündür bilemeyiz belki bebişin canı geç döllenmek istemiştir 🤭🤭 kaç gün geçti şimdi battan

Temiz olduğunu söyledi yumurtalıklarında rahmin de ölçü söyledi hatırlamıyorum şukadar kalınlaşmış rahim adete hazır gibi duruyor bence gelecek ama yine gelmezse 10 gün sonra kan verirsin dedi. Her şeyi gösterip anlatıyor zaten idrar kesesine idrar nasıl doluyor onu bile gördüm 🤣
Çok iyiymiş 😂😂😂 rahim kalınlaşması evet adetten önce de oluyo zaten ama bebişte olabilir belkim belli olmaz

Ay gerçekten bilmiyordum yumurtlaıklarında bi problem yok kist miyom gibi dedi . Orda yazdığı gibi kullanmamı ve 3 ay sonra hamile kalmazsam tekrar gitmemi söyledi napcam şimdi 🤷🏻‍♀️
Canim benimde günde 1 tane verdi klomen 10 gün içsin gelsin demisti ama ben sadece 5 gün kullanmayi düşünüyorum bugünde son günüm daha kullanmam bende hafif gorme bulanikligi yapti bide hafif uyku. Adetimin 3. Günü aksam basladim

Direk aşılama istiyorum demek yeterli oluyor mu yani
Kuzum yazamadim eşim geldi yemek telaşı falan. Bana doktor burada iki aşılama hakkin var dedi. Sen daha önce zaten belirli tedavi yontemleri kullandin bence direk söyleyebilirsin. Ben daha önce baska tedavi gormedigim icin ilk klomen baslatti hsg cektirip bence önümüzdeki birkac ay olmazsa belkide aşılama önerecek. Bide dikkat ettigim bisey var mesela doktor bana aşılama hakkin var 2 tane diye söyledi ama meğerse aşılama yöntemi genelde sperm sayisi düşük olan eşlerde kullaniliyormus bana böyle bisey demedi direk 2 aşılama hakkimin oldugunu soyledi bence önemli olan doktorunun bu konuda ne düşündüğü.

X