Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E cumayı beklersem gitmek için olacağı bu 🤭
Kuzum ya keşke dün gideydin. Cuma sağlık ocağına gidince sonuçlar pazartesi çıkıyor genelde. Bende o hataya düştüm geçenlerde. 18 Mayısta gitmişim ertesi gün tatil olduğu için Cuma çıkmıştı. Ama arada kontrol et belli olmuyor bazen erken çıkıyor. Barkod numarası aldın mı?

Ben 21. Gün yaptım prodoctor hemen çizgi çıkardı çok silik sonra kaset yaptım tabi ki çıkmadı. 22. Gün predictor yaptım o da hemen çıkardı 23. Gün kaset test çoookkk silik çıktı sonradan epey koyulaştı. 24. Gün sabah ilk çişle artımed ben burdayım dedi bugün 25. Gün de kana gittim bakalım ne çıkacak. Hayırlı haberler alırız inşallah
Bu arada evde testi tekrarladın mı kuzum koyulaşmayı takip etmek için?

Ben 21. Gün yaptım prodoctor hemen çizgi çıkardı çok silik sonra kaset yaptım tabi ki çıkmadı. 22. Gün predictor yaptım o da hemen çıkardı 23. Gün kaset test çoookkk silik çıktı sonradan epey koyulaştı. 24. Gün sabah ilk çişle artımed ben burdayım dedi bugün 25. Gün de kana gittim bakalım ne çıkacak. Hayırlı haberler alırız inşallah
Hadi güzel haberlerle dönersin inş bende yarın bir deneyeyim bakalım ne çıkıcak

Kızlar doktordan geliyorum bunları verdi bana 3 ay sonra hamile kalmazsan tekrar görüşelim dedi. Hiç bir değere bakmadı . Sadece alttan muane etti enfeksiyon dedi ayrıyetten fitil verdi. Sizce bu haplar işe yararmı ve ne kadar zamanda yarar bilgisi olan yazarsa çok sevinirimm🫶

Eklentiler

• 6E864A82-5D62-4793-A621-A1935EDE34EC.jpeg
    6E864A82-5D62-4793-A621-A1935EDE34EC.jpeg
    135,2 KB · Görüntüleme: 82
Ovulasyon t
Bu tamamen ne zaman yumurtladığın ile alakalı bir durum. Ben reglime 5 gün kala kaset testte çift çizgi görmüştüm. Kan testi vermiştim 130 çıktı. Sanırım ben erken yumurtluyorum çünkü diğer gebeliğimide bu şekilde erken öğrend
Bu tamamen ne zaman yumurtladığın ile alakalı bir durum. Ben reglime 5 gün kala kaset testte çift çizgi görmüştüm. Kan testi vermiştim 130 çıktı. Sanırım ben erken yumurtluyorum çünkü diğer gebeliğimide bu şekilde erken öğrendim.
Ovulasyon testine göre 31mayıs ve 3haziran günü ıkı yumurtlama gördüm sonrasında elimdeki testler nitene kadar hergün yaptım ıkı koyu çizgiden bir koyu bir siliğe düştü sonra ıkısıde siliğe düştü ama dün ve bugün ovulasyon testinde tekrar bir koyu bir hafif silik gördüm belki adet yaklaştıkça artan bir hormon seviyesinden dolayı öyle çıkmıştır bilemedim bende🤷‍♀️

Bu tamamen ne zaman yumurtladığın ile alakalı bir durum. Ben reglime 5 gün kala kaset testte çift çizgi görmüştüm. Kan testi vermiştim 130 çıktı. Sanırım ben erken yumurtluyorum çünkü diğer gebeliğimide bu şekilde erken öğrendim.
Belirtin var mıydı güzelim benimde bu gün 5 gün kaldı hic test yapmadm daha

Kızlar doktordan geliyorum bunları verdi bana 3 ay sonra hamile kalmazsan tekrar görüşelim dedi. Hiç bir değere bakmadı . Sadece alttan muane etti enfeksiyon dedi ayrıyetten fitil verdi. Sizce bu haplar işe yararmı ve ne kadar zamanda yarar bilgisi olan yazarsa çok sevinirimm🫶
Bana yaramadı bir işe de yaramadı hamile kalamadim bıraktığım an da kimyasal gebelik yaşadım. Umarim sana yarar canım 🥰

Kızlar regl gecikmesinin 5. Günü bu gün. Evde hamilelik testi yoktu öylesine ovulasyon testi yapayım dedim pozitif çıktı. Netten araştırdım hamileliği göstermez diyor ama burada bazıları hamileyken pozitif çıkar diyorlar. Bir fikriniz var mı?

Eklentiler

• CDF85CAF-A213-463D-92C8-E30BECBE1422.jpeg
    CDF85CAF-A213-463D-92C8-E30BECBE1422.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 68
duphastonu bilmiyorum ama, klomen yumrta geliştirmek amacıyla kullanılıyor ve genelde adetin son günü başlanıp bittikten sonrada kontrol edilmesi gerekiyor sizi kontrole çağırmadı mı? bu ilaçların doktor kontrol ederek kullanılması gerekiyor çünkü eğer kaliteli yumurta elde edilirse çatlatma iğnesi veriliyor, yumurta çatlatılmazsa kist olabiliyor çünkü... ben mayıs alında klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum ona rağmen çatlamadı ve kistim oluştu bir aydır kist tedavisi oldum yassmin kullandım mecburen, yarın kontrol günüm tekrar ilaç ile devam edeceğiz tedaviye ama tabiki kist gitti ise.. Bu ilaçlarla üçüncü kez kist oluyor bende, bu sebepten size tavsiyem haplar bitince doktora kesinlikle kontrol ettirin...

Sorma kuzum insanı bu yoruyor zaten negatifi görmek değilde hiçbir sorun yokken olmaması dha fazla can sıkıyor
Ya artık
Kul darlmayınca hızır yetişmezmiş. Geçen aylarda aynı senin gibi ümitsizliğe düştüm . Sonra kendime döndüm dedim ki "artik her şeyi biliyorsun uygulamaya ihtiyacım yok, kendini tanıdın . Hiç bir şeyi düşünme ve yoluna bak . " Kendime söz verdim ve uyguluyorum. Can sağ olsun herşey ALLAH'IN izni oluyor 👐 inşallah en kısa zamanda gönlünüzün ferahlaması duasıyla 😍

Kul darlmayınca hızır yetişmezmiş. Geçen aylarda aynı senin gibi ümitsizliğe düştüm . Sonra kendime döndüm dedim ki "artik her şeyi biliyorsun uygulamaya ihtiyacım yok, kendini tanıdın . Hiç bir şeyi düşünme ve yoluna bak . " Kendime söz verdim ve uyguluyorum. Can sağ olsun herşey ALLAH'IN izni oluyor 👐 inşallah en kısa zamanda gönlünüzün ferahlaması duasıyla 😍
Öyle tabi herşey Allah'tan rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin 🙏

Kızlar regl gecikmesinin 5. Günü bu gün. Evde hamilelik testi yoktu öylesine ovulasyon testi yapayım dedim pozitif çıktı. Netten araştırdım hamileliği göstermez diyor ama burada bazıları hamileyken pozitif çıkar diyorlar. Bir fikriniz var mı?
Regl 5 gün geçmişse vardır gebelik. Hep gecikme oluyor mu yoksa düzenli mi regliniz

X