Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon t

Ovulasyon testine göre 31mayıs ve 3haziran günü ıkı yumurtlama gördüm sonrasında elimdeki testler nitene kadar hergün yaptım ıkı koyu çizgiden bir koyu bir siliğe düştü sonra ıkısıde siliğe düştü ama dün ve bugün ovulasyon testinde tekrar bir koyu bir hafif silik gördüm belki adet yaklaştıkça artan bir hormon seviyesinden dolayı öyle çıkmıştır bilemedim bende🤷‍♀️
Hiç ovulasyon testi yapmadığım için yorum yapmayacağım canım

Kızlar üniversite hastanesinde aşılama için bi şart var mı? İkinci aşımalayı üniversite hastanesinde yapmayı planlıyorum da. Direk muayne olup aşılama istiyorum demek yetiyor mu?

ay yap ya bence

onca zaman çift çizgi için uğraşıyoruz
bulduk madem takip etmesi koyulaştı mı diye bakması falan zevkli değil mi çok ya :KK45:
Kesinlikleeee 😂 bende eğer hamile kalırsam 1 hafta boyunca her sabah test yapıcam sırf o t çizgisinin belirmesini izlemek için ahhahah

Kızlar doktordan geliyorum bunları verdi bana 3 ay sonra hamile kalmazsan tekrar görüşelim dedi. Hiç bir değere bakmadı . Sadece alttan muane etti enfeksiyon dedi ayrıyetten fitil verdi. Sizce bu haplar işe yararmı ve ne kadar zamanda yarar bilgisi olan yazarsa çok sevinirimm🫶
Ben 4 ay klomen kullandım .ise yaramadı..Dufaston hamile kalırsan düşük olmasın diye

Kizlar acil ve önemli bı sorum var doktor bugün bana klomen ve ovitrell yazmış ama iğneyi bugün yapılacak yazmış klomeni beş gün iccecem bı yanlışlık yokmu ovitreli ilaç bitince degilmi

Bu tamamen ne zaman yumurtladığın ile alakalı bir durum. Ben reglime 5 gün kala kaset testte çift çizgi görmüştüm. Kan testi vermiştim 130 çıktı. Sanırım ben erken yumurtluyorum çünkü diğer gebeliğimide bu şekilde erken öğrendim.
Yumurtlamanin ardından kaçıncı günde çıktı canim

Benim yumurtlamam 29 mayista oldu bugun test yaptim negatif cikti normal bat yarin, gebelik olsaydi cikardi degilmi? Hic bir belirtim yok, adet belirtimde yok

X