Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkuya endişeye hiç kapılma stresten uzak durmak çok önemli MR sonucun inşallah tertemiz çıkar bizi üzecek şeyler olsa bile uzman bir doktor ve uygun tedaviyle en yakın zamanda önce sağlığına sonra bebişine kavuşursun inşallah sana dua edeceğim 🐣
Çok teşekkür ederim desteğiniz icin 🙏 amin inşallah hersey yolunda gider dualarinizi eksik etmeyin

Çevre baskısının adı batsın Hemi o baskılar yüzünden stresten 2 kayıp yaşadım ben elimde olmadan girdim strese olmuyo çocuk vs derken ikiside 6 haftalık gitti😭
Ay canım benim çok üzüldüm. Bence kimseye söyleme bildiğin üç aylık falan olsun öyle söyle ben olursa cinsiyeti belli olsun öyle diyeceğim herkese inan ki o kadar korkuyorum hem gözden hem de o baskıdan

Çok iyi yapmışsın bizimkiler de bilmiyordu ilk denemede hamile kalmıştım ben. Annelere söyledik tabi. Sonra düşük yaptım. Düşük yapınca akrabalar duymuş oldu. Şimdi hamile kalsam da söylemeyi düşünmüyorum. Herkes anlayışlı yaklaşmıyor maalesef. Biliyor olmaları beni de rahatsız ediyor bakışlarından bile anlam çıkarıyorum insanların. Tavsiyem Hamile kalsan da kalp atışını duyana kadar paylaşma kimseyle
Ay vallahi öyle zaten ben gözden çok korkarım. Ben kalp atışını geç cinsiyeti belli olana kadar falan söylememeyi düşünüyorum. Eşimi o kadar kıskanıyorlar bir bilseniz hepsinin gözü değer inan ki

Kesinlikle sana katılıyorum. Ben cinsiyeti bile belli olana kadar annem harici kimseye söylemeyi düşünmüyorum. Zaten eşimin ailesi kız bebek çok istiyor. Küçük kaynım ben ikinciye hamileyken buda erkek olursa gözüme gözükme gibi bişey söylemişti 16 yaşında kendisi ama acayip sinir olmuştum. Zaten sağlıkla ilerlemediler kürtaj oldum. Hatta oğluma hamileyken cinsiyeti öğrendiğimizde kayinvalidem çok bozulmuştu bekleyelim değişir o demişti 😂😂 kendisinin 4 oğlu var. Madem öyle sen doguraydin kız. Ayy sinirlendim yine 🙄
Ayyy ne gıcık yaa. Allah kaynanadan kayindan görümceden hepimizi korusun. Zaten iyice gıcık almışım böyle şeyler okuyunca daha da sinirleniyorum shsjsn

bende pazartesi günü baya rahatsızlandım eşim hastaneye götürdü iğnenin 15. günüydü adetimde gecikme vardı kan tahlili yaptılar 1.20 çıktı normalde negatif. Ama benim kan sayımlarım vs. hepsi hep düşük çıktığı için birkaç gün daha bekle yükselebilir seninki biraz farklı bir durum dedi başka hastaneye daha gösterdik oda aynısını dedi bakalım cuma hastaneye gidicem hala adet olmadım hayırlısı artık
Guzel haberler ver

Hayir canim yapmadım. Bu tür durumlara iyi geliyormu acaba bilgim yok sogan kuru ile ilgili
Yapıp fayda gören de var zararı oldu diyende var biri yaptım demişti sen diye kalmış aklımda ben hiç yapmadım ama 10 yıl önce neredeyse 18 yaşımdayken 7 cm kistlerim vardı annem her gün soğan közlüyordu bana onu yiyordum ve doktorun hiç beklemediği şekilde hızla yok oldu.

Ben bı 2 hafta önce gittim karından baktı herşey normal temiz dedi şimdi alttan bakıldı başka doktor birsuru şey saydı ben şaşırdım.. daha detaylı mi gorunuyor alttan bilmem
Canım pko görüntüsü her zaman olmuyor sanırım ben ona kanaat getirdim. Ben rutin kadın doğuma giderdim hep hiçbiri polikistik var demedi. Bana da gösterirlerdi yumurtalıkları gerçekten de yoktu. En son Şubat ayında polikistik dediler bir var diyorlar bir yok diyorlar 🤷🏻‍♀️

Kızlar ovülasyon testinde pik ne kadar devam ediyor? Benim dünden beri t çizgisi kopkoyu kaldı hiç azalma yok. Henüz çatlamamış anlamına geliyor ama Ne kadar sürecek acaba bu şekilde?

Ay vallahi öyle zaten ben gözden çok korkarım. Ben kalp atışını geç cinsiyeti belli olana kadar falan söylememeyi düşünüyorum. Eşimi o kadar kıskanıyorlar bir bilseniz hepsinin gözü değer inan ki
Vallaha bende sosyal medya falan kullanmiyorum artik ne zaman guzel bisey atsam hep sonu skntili olmustur

Yaa harika en azindan bedava ya yapacaksin testini 😃 valla biz biktik test parasi vermekten 5 tanesine 98 lira verdim
F6521E54-D447-469C-9F32-7D359B07E5A9.jpeg

:)))

X