Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kizlar nasilsiniz? Ben Mayisdan elenmedim daha onun icin yinede buraya yaziyorum :KK70:
Eger böyle birsey yasayaniniz varsa bana bi akil verebilirmisiniz…
2 bebek icin gecen ay calismalara basladik :emir_bebek:

Benim döngüm 25-26 gün ve hic sasmaz ama bu ay cok acayip birsey oldu BAT Pazar günü yani 05.06 adet olmam gerekiyodu olmadim.. SAT 11.05. Gebelik testi yaptim negativ cikti.. Ve bugün oldu hala dahada gelmedi.. Arada peceteye kahve pempe akinti geliyo ama okadar… iliskiye bir kere girdik bu ay oda 23.05 yani SATdan 13 gün sonra.. Sizler böyle birsey yasadinizmi? Doktoru aradim bi 4 gün daha bekle ve tekrar test yap dedi.. Heleki bebek isterken böyle birsey olunca insan daha cok tatkiyo normalde olsa gelmedi gecikdi derim gecerimm.. Hadi bakalim kizlar bana bi kac fikir verin ne olabilir.. Yinede hamis olabilirmiyim :) seviliyorsunuz :KK200:

Ay canım benim çok üzüldüm. Bence kimseye söyleme bildiğin üç aylık falan olsun öyle söyle ben olursa cinsiyeti belli olsun öyle diyeceğim herkese inan ki o kadar korkuyorum hem gözden hem de o baskıdan
Valla hayırlısı ve balım şuan leke gelip gitti sol kasikta pıt pıt kalp atiyo seyirme var adetmi bebekli bilemem😔

Merhaba hanimlar🤗 Bu ay bebek icin calismalara basladik bende burada yerimi alayim. Allah isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallah. Benim bat 23 Haziran daha cook var :KK49:

Canım pko görüntüsü her zaman olmuyor sanırım ben ona kanaat getirdim. Ben rutin kadın doğuma giderdim hep hiçbiri polikistik var demedi. Bana da gösterirlerdi yumurtalıkları gerçekten de yoktu. En son Şubat ayında polikistik dediler bir var diyorlar bir yok diyorlar 🤷🏻‍♀️
Canim pko tedavisi olan birşey değil. Sadece kilo kontrolü beslenme, doğum kontrol hapiyla yan etkileri azaltılabilinir. Ama görünüp kaybolan bir kist değil. Ömür boyu senle yaşıyor. Kadınları yüzde 70 sinde de olan birşey

Canim pko tedavisi olan birşey değil. Sadece kilo kontrolü beslenme, doğum kontrol hapiyla yan etkileri azaltılabilinir. Ama görünüp kaybolan bir kist değil. Ömür boyu senle yaşıyor. Kadınları yüzde 70 sinde de olan birşey
Herhangi bir tedavi olmadı zaten. Sadece farklı zamanlarda gittiğimde yumurtalıklarda pko görüntüsü bir vardı bir yoktu sebebini bilmiyorum doktora sorduğumda da polikistik yok sende demişti. Ama var diyenler de oldu bilemiyorum 🤷🏻‍♀️

Valla hayırlısı ve balım şuan leke gelip gitti sol kasikta pıt pıt kalp atiyo seyirme var adetmi bebekli bilemem😔
Canım benim her şeyin hayirlisi vallahi Allah ol dedikten sonra ne yapsak boş inan ki. Çok sağlıklı hamilelik geçirip bir anda kaybeden de var yaşamaz deyip sağlıklı olan bebekler de. O yüzden Allah'tan hayırlısını dilemek lazım

X