Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sakin ol kuzum bak bana 4 sene boyunca hiçbir yolla çocuğun olmaz dediler şimdi ise herşey yoluna girdi biraz zamana bırak
Oyle canim zamana birakmak düşünmemek en iyisi aslinda. Allahim isteyen herkeze nasip etsin 🙏 sonuclarimi toparlıyim baska doktorlarada danisicam

Rabbim saglicakla hayırlısıyla mujdelesin en kısa zamand ademi ve böyle uzin uzun ugrastirmasin rbabim ama bak tek tavsiyem ne olursa olsun stresi azalaya çalış 64 kilodaydim bana hiçbir sorunumuz yokken senin çocuğun olmaz dediler düşün saglikliydik neymiş 64 kilo fazlaymış bunuda duydum ben
Amin canimm 🙏🙏 Allah'ım isteyen herkese nasıp etsin valla ilk duyunca cok uzuldum 😔 O ne sacmalikmis 64 kg fazla mi benim cevremde ne insalnlar dogurdu ne kilolarla Allah isteyince hersey olur

Öncelikle geçmiş olsun canım çevremden de duyduğum kadarıyla çikolata kistleri olanların sakındıkları bazı yiyecekler var şeker, alkol, sigara kullanmadıklarını biliyorum. Endovita diye bir gıda takviyesi var doktorum kistten şüphe edince bana önermişti omega 3, resveratrol falan içeriyor onu da kullanabilirsin. Tabiki mutlaka doktoruna danış herkesin bünyesi farklı acil şifalar diliyorum.
Tesekkur ederim iyi dileklerin icin 🙏 çikolata kistleri degilde baska varmis onlara da simdi MR da detayli bakicaklar onlar risk olusturabilir dedi. Alkol sigara vs. Kullanmiyorum. Sonuclarimin hepsi ciksin bakalim cok moralim bozuldu sabah sabah 😔

Amin canimm 🙏🙏 Allah'ım isteyen herkese nasıp etsin valla ilk duyunca cok uzuldum 😔 O ne sacmalikmis 64 kg fazla mi benim cevremde ne insalnlar dogurdu ne kilolarla Allah isteyince hersey olur
İşte beyin eksik olunca ondan öyle düşünüyorlar tek doktorla kalma hamile kalsan bile 2ci bı doktora git eğer ben öyle yapmasaydim kızımı boş gebelik diye alcakti doktor

En büyük düşmanın üzüntü ve stres bunu hiç unutma… çok yakınımda çocuğu olması imkansız kişilerin 2-3 çocuğu oldu şimdi ki sende doktor 6 ay olabilirlik görmüş sonu güzel olacak inşallah hep olumlu düşün
Evet 6 ay dogal yollarla takip edelim dedi olmazda o gordugu kitle ile birlikte yumurtalarinida toplariz iki islem gorme dedi sonuclarimin hepsi ciksin bakalım ne dicekler 😔

Tesekkur ederim iyi dileklerin icin 🙏 çikolata kistleri degilde baska varmis onlara da simdi MR da detayli bakicaklar onlar risk olusturabilir dedi. Alkol sigara vs. Kullanmiyorum. Sonuclarimin hepsi ciksin bakalim cok moralim bozuldu sabah sabah 😔
Korkuya endişeye hiç kapılma stresten uzak durmak çok önemli MR sonucun inşallah tertemiz çıkar bizi üzecek şeyler olsa bile uzman bir doktor ve uygun tedaviyle en yakın zamanda önce sağlığına sonra bebişine kavuşursun inşallah sana dua edeceğim 🐣

X