Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
teşekkür ederim bir an önce düzelse de yumurtlamayı takip etsem burada sizi gördükçe gidip test yapasım geliyor asdf
Ama ben bi gebeligimde dk hapi içerken hamile kalmistim 🙈 ilk başladığım ay hastalandm yarida biraktim ilaci ve ondan sonrası korunmuştuk ilaci biraktim 3-4 gün sonra lekelendim 1ay sonra 7-8 haftalik hamileydim

Ama ben bi gebeligimde dk hapi içerken hamile kalmistim 🙈 ilk başladığım ay hastalandm yarida biraktim ilaci ve ondan sonrası korunmuştuk ilaci biraktim 3-4 gün sonra lekelendim 1ay sonra 7-8 haftalik hamileydim
ayyy :)) ben hapı bıraktıktan sonra doktora gittim değerlerime baktırmak için o bana belli bir süre daha korunun gibi bir şey söylemedi ama forumda en az 3 ay daha korunmak gerek bırakır bırakmaz hamilelik oluşursa düşük riski yüksek gibi yazılar okudum. Sizin hamileliğiniz sağlıkla sonuçlanmıştır inşallah bu konuda ne düşünüyorsunuz? :)

ayyy :)) ben hapı bıraktıktan sonra doktora gittim değerlerime baktırmak için o bana belli bir süre daha korunun gibi bir şey söylemedi ama forumda en az 3 ay daha korunmak gerek bırakır bırakmaz hamilelik oluşursa düşük riski yüksek gibi yazılar okudum. Sizin hamileliğiniz sağlıkla sonuçlanmıştır inşallah bu konuda ne düşünüyorsunuz? :)
Canim bende kızımda hapi biraktigim ay hamile kalmıştım. Ve sağlıklı geçmişti hamileliğim.

Maalesef ben kürtaj olmak zorunda kalmistim 🤷🏼‍♀️ Saglikli ilerlemedi daha doğrusu ben hamile olmadigimin düşüncesine kapilarak ilacli emar cektirmistim doktorlarda gelisme geriligi diye kürtaj yaptilar

Ama igne ile korunmayi biraktiktan sonra oğlum ve kizima da 3. Ay hamileydim. Bunda kalamiyorum yaş ilerledi 7 ay oldu ve hala gebe kalamadim 🤷🏼‍♀️

X