Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yarın kan sonucum çıkacak 14.gun yarın evdeki testlerim negatif çıktı bana dua edin lütfen yarında negatif olursa artık bırakıyorum bebek işini çünkü tek başına savaşmak çok zor tek başına hayal etmek tek başına umitlenmek umidinin kırılması çok zor bu son denememdi

Canm kendini strese ve ümitsizliğe sokma hayırlısı ise hamilesindir inşallah Boll dua et bebeğin seninledir umarım bende bu sene oldu oldu olmazsa artık birakicam zaten çok yıprandım biraz dinlenicem

Benide eklermisiniz sat 17 mayıs bat 14 haziran

Kızlar bende bu test magduruyum gerçekten insanınmorali bozuluyo sat 20 nisan 7 sinde ara kanama oldu 3 testin üçüde pozitif gösterdi adet dönemim gecikti 5 gün 5.gün kahverengi pembe akıntı 7 ped olcak şekilde 2.gün pembeleşip kanama bitti ogün bugundur adet yok bat 20 mayıstı ve ben hala adet olmadım doktor muayenesinden de geçtim hormonlarım düzgün 3 kan testi verdim 0.2 1.20 1.20 adette yok hamilelikte sıkıldım artık anlamadım sağ kaburgam agrıyo yarın göğüse bi çıkıcak organlarda sorun yok fsh 7.35 lh 7.25 proklaktin 16.40 düzgün yani herşey

Kendini umutsuzluğa bırakmamalısın Allahım isteyen tüm anne babalara sağlıklı hayırlı evlatlar versin bugün duamda sen de varsın yarın güzel haberini okurum inşallah :)

Ben de dün regl oldum arkadaşlar.

Artık çok yoruldum. Biz önümüzdeki ay tüp bebeğe gideceğiz artık. Herhangi bir sebep yok, bulunamıyor olmaması için ama iki defa aşılama 6 ay yumurta takibi yapıldı,kaç kez klomen ovitrella kullandım bilmiyorum.
Sürekli ağlamak istiyorum. Çok mutsuzum. İsyan edesim geliyor zor tutuyorum kendimi, Allahım hayırlı evlatlar versin tüm isteyen,çabalayan kullarına.

Mfk ürünlerini deneye bilirsin canım..ben sipariş etdim

Bugün buraya çok bakamadım canımlar nabersiniz neler kaçırdım okuyamadım tam olarak bende sonuçlarımı göstermeye gittim doktor herşey normal gebelik için herhangi bir engel yok dedi ama tabi saf ben heyecandan yine kimyasal ve düşük geçirdiğimi söylemeyi unuttum ağrılar içinde gebelik düşünmüyorsan doğum kontrol hapı verebilirim ama gebelik düşünüyosun o yüzden bişey yapamam dedi. B12 düşüklüğüm kansızlık ve demir eksikliğim varmış onlar içinde ilaç yazdı yarın başlıycam ilaçlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…