Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen valla regl geçerse iki gün bi test yaparım oda varsa bi zarar gelmesin diye yanlış hareket etmiyim diye. Baktım silik çizgi var 5 10 gün sonra regl gelmezse bidaha test yaparım anca
Ahahah ole valla ben hala yapmıcam test mest 16. Günüm ilk defa test yapmıyorum gecikene kadar yapmam

En garanti 14 canım iğne etkisi tamamen gitsin
çatlatma iğnesi beta hcg içerdiği için erken yaparsan hamile değilsen bile beta hcg yüksek çıkıyor. Bir önceki iğnemde 12. Gün hala 2. çizgi belli belirsiz görünüyordu. O yüzden 14. Ve 15. Gün en sağlıklı sonucu verir. Zor biliyorum ama biraz daha beklesen daha güvenilir olacak. Güzel haberler paylaşmanı bekliyorum. R rnkl23

Kaptırmıyorum kendimi tamam mı sakin kalıyorum her ihtimali düşünerek ama kötüyü çağırmadan 5 dk lık hali
Aaaa benimki gibi çıkmış işte. Muhtemelen 30-50 bandında Hcg. Canım şimdiden tebriksss.. Ama bu çizgiyi iyi bilirim. Daha 4 gün önce gördüm. Kan testi vermelisin sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Amin canım inşallah vardır ama o değerlerde değil muhtemelen çünkü sabah kaset testte yok gibiydi o da 20 ve üstünü algılıyor. Kan için bekleyeceğim biraz bat bi geçsin ardından vereceğim. Sağlıkla kucaklamak nasip olsun inşallah hepimize Senin de hayırlı olsun

Benimde bat yarın böyle çok çok arada bi ağrı hissediyorum. Olcak gibiyim ama bakalım hayırlısı
İnşallah olmazsın inşallah hamilesindir. Adet sancısı gibi değil bariz bir şekilde ayırt edebiliyorum. Adet olcağımda ayaklarıma vuruyor ve karnımın geneline yayılan bir ağrı oluyor. Bunda daha belirli noktalara girip iğne batması gibi yakıyor geçiyor çok garip

Benim de öyle biliyor musun anlık ağrılar böyle tarif edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…