Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben klomen kullandım Mayıs ayında sekizinde adet tarihimdi yarın adet tarihim sol kasığımda ağrı var şiş gibi sanki o tarafımda bı ağırlık hissediyrm bı saattir başka bir belirtim de yok klomen kullanıp hamile kalmayıp adet gecikmesi yaşayan var mı

Kizlar iyi akşamlar bu ay 4 gün falan soğan kürü denedim. Şuan reglime 6 gün falan var ama cok kasık ağrım var sizce soğanda n midjr
Canim soğan kürü bir kez yaptım hayatımda. 4. Günde leke gelmeye başladı benim. O ay düzenli allak bullak oldu, nedense erken adet yaptı beni. Bir daha da denemedim.

Kizlar iyi akşamlar bu ay 4 gün falan soğan kürü denedim. Şuan reglime 6 gün falan var ama cok kasık ağrım var sizce soğanda n midjr
Bende soğan kürü kist yapmıstı canım tetiklemişti 20 gün kanama çekmiştim ama bir arkdasım da ole hamile kaldı herkese farklı etki ediyor ins sendede tutmustur kuzum

Benim işte suan hepsi elime geliyor maalesef köklerden kopuyo hepsi minicik sacım kaldı cmtsi kontrol randevum var prp mezoterapi yaptırıcam durmuyo cnku maalesef
Uff canım sıkıldı bu duruma
Zaten bu son ay daha da kullanmayı düşünmüyorum hormon ilaci

Eklentiler

• 95A64815-8C2B-4ADE-B907-07EEA2BD446C.jpeg
    95A64815-8C2B-4ADE-B907-07EEA2BD446C.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 73
X