Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yeri değil ama paylaşıcam çok kimsem yok sizinle paylaşmak istedim bugün kızım o kadar çok üzüldü ki keşke daha önce kardeşi olsaymış ah şansıma yeni taşındık biz 5 ay önce tamamen ortam değişti 2 haftadır dışarda oynadığı kızlar vardı yaşıtları bugün ona çok kötü davranmışlar arkadaş bilekliği almıştı geri vermiş kız bilekliği dışlamışlar çocuğumu durduk yere öyle bir ağladı ki ateşlendi hasta oldu 1 saat sonra çok üzüldüm elimden bişeyde gelmedi gidip kızların saçını başını yolasım var

Eklentiler

• A795DFD8-C50C-404F-8D23-97B5B7A03B72.png
    A795DFD8-C50C-404F-8D23-97B5B7A03B72.png
    153 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar ben 10 ay kadar Dienille kullandım geçen ay kutu bitince tamamen bıraktım. Ama bir başla bir bırak yapmıştım bu yüzden düzensiz kanama yaptı mayısta adet tarihim şu diyemiyorum bile bu ay adeti bekliyorum. Doğum kontrol hapınızı bıraktıktan sonra bu süreci nasıl yönettiniz?
Hapı biraktiysaniz vücudunuzun normal düzenine dönmesini bekliceksiniz zaten bu reglinizden sonra düzene girer

Kızlar yeri değil ama paylaşıcam çok kimsem yok sizinle paylaşmak istedim bugün kızım o kadar çok üzüldü ki keşke daha önce kardeşi olsaymış ah şansıma yeni taşındık biz 5 ay önce tamamen ortam değişti 2 haftadır dışarda oynadığı kızlar vardı yaşıtları bugün ona çok kötü davranmışlar arkadaş bilekliği almıştı geri vermiş kız bilekliği dışlamışlar çocuğumu durduk yere öyle bir ağladı ki ateşlendi hasta oldu 1 saat sonra çok üzüldüm elimden bişeyde gelmedi gidip kızların saçını başını yolasım var
Oluyor çocuklar arasında böyle şeyler. Yarın hiç bir şey olmamış gibi oynayacaklar tertemiz saf duygularıyla. Büyüyorlar artık öğrenmeliler de kendilerini ifade etmeyi. Zaten anlatmışsındır bu tarz durumlarda nasıl tepki vermesi gerektiğini. Takılma fazla yaşayacak öğrenecek böyle böyle

Kızlar merhaba tekrardan.İlk kez ovülasyon testi yaptım.Regl ilk gününden itibaren 13.gün bugün.

Eklentiler

• 7429AD9E-6122-49EB-9CAD-A6FBCF356CBC.jpeg
    7429AD9E-6122-49EB-9CAD-A6FBCF356CBC.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 51
Bizler de zaman zaman arkadaşlarımızla kavga edip üzüldük böyle böyle büyüdük onların da bunlarla başa çıkmayı öğrenmeleri gerek hem çocuklar yetişkinler gibi de değil yarın unutur yine oyuna dalarlar…

Nisan ve mayısta gördüm valla o çizgileri sonradan da olsa hep çıktılar yani ama sana bir şey diyim mi hissettim bu ay olacağını inşallah da yanılmam
Vallahi ben de çok hissetmiştim. Pazartesi hastaneye gittim kan verdim beta HCG 0.0 çıktı sjsjdjs ama doktor yine de bu olmayacağı anlamına gelmez olabilir de bakalım reglin geçerse yine gel dedi. Hala regl olmadım yarın bat günüm olmazsam cumaya kadar gideceğim sjsjj

Kızlar iyi geceler kimyasal geçirdiğim aydaki gibi karın ağrılarım artınca dayanamadım yine test yaptım (predictor) o zaman 6.14 değeri bile bata 6 gün kala göstermişti şimdi hayalet çizgi bile yok galiba adet ağrısı bunlar 😢

Kızlar iyi geceler kimyasal geçirdiğim aydaki gibi karın ağrılarım artınca dayanamadım yine test yaptım (predictor) o zaman 6.14 değeri bile bata 6 gün kala göstermişti şimdi hayalet çizgi bile yok galiba adet ağrısı bunlar 😢
sabah ilk idrarınla yeniden dene istersen canım inşallah yerleşme ağrılarındır

Bizler de zaman zaman arkadaşlarımızla kavga edip üzüldük böyle böyle büyüdük onların da bunlarla başa çıkmayı öğrenmeleri gerek hem çocuklar yetişkinler gibi de değil yarın unutur yine oyuna dalarlar…
Bu kez kalbi çok kırıldı normalde hemen unutur zaten hiç böyle görmedim ben kızımı çok üzüldü😔

20 gün sonra neden olmasın? 🤭
Ayyy ağzın bal yesin bebiş öpsün emi :) amin😂😁
Bende böyle hamile olduğumdan bi haber olmak istiyorum tesadüfen öğrenip direk kalp atışını falan duymak istiyorum 😂😂😂 ama bu benim için imkânsız şimdiden test yapmayı bekliyorum ahdhahs adetin 4. Günündeyim bende 😂😂😂
Biz adam olmayız, uslanmayız😂🤪

Kızlar ben 10 ay kadar Dienille kullandım geçen ay kutu bitince tamamen bıraktım. Ama bir başla bir bırak yapmıştım bu yüzden düzensiz kanama yaptı mayısta adet tarihim şu diyemiyorum bile bu ay adeti bekliyorum. Doğum kontrol hapınızı bıraktıktan sonra bu süreci nasıl yönettiniz?
3 ayda duzeldi kuzum

X