Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
imkansızı başrır mıyım dersin dfkffkfhf
Bende böyle hamile olduğumdan bi haber olmak istiyorum tesadüfen öğrenip direk kalp atışını falan duymak istiyorum ama bu benim için imkânsız şimdiden test yapmayı bekliyorum ahdhahs adetin 4. Günündeyim bende

Kızlar ben 10 ay kadar Dienille kullandım geçen ay kutu bitince tamamen bıraktım. Ama bir başla bir bırak yapmıştım bu yüzden düzensiz kanama yaptı mayısta adet tarihim şu diyemiyorum bile bu ay adeti bekliyorum. Doğum kontrol hapınızı bıraktıktan sonra bu süreci nasıl yönettiniz?

Senin diğer adet tarihin ne yine buralarda mısın haziran mı ben temmuza kaydım ya burdan da gidesim yoktu

Normalde adet dongum 28 gün. Uygulamadan geçmiş senelere baktım, Haziran ve aralıklarda 33-34 e uzamış hep mevsim geçişlerinden sanırım. Bata 4 gün kaldı derken, 10 güne de çıkabilir benimki

Aynen öyle valla bende öyle yapacam bundan sonra her dk test yapmak yok
Aynen valla regl geçerse iki gün bi test yaparım oda varsa bi zarar gelmesin diye yanlış hareket etmiyim diye. Baktım silik çizgi var 5 10 gün sonra regl gelmezse bidaha test yaparım anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…