Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin kızlar ya benim şu ovulasyon bu ay sürekli köyü çıkıyor bı silik göremedim 😂 kist felan mi oldu olunca böyle mi olur ki bilenler bı yazsın ya 😬

Eklentiler

• IMG_20220607_103509.jpg
    IMG_20220607_103509.jpg
    138,7 KB · Görüntüleme: 49
İn şa Allah canım..öyle olursa kalb krizi geçiririm kesin😀
Yok kız geçirme 🤣
Kuzu normalmiş cok şükür yA şimdi adet bitsin var ya benı görün siz havuç yicem
İnşallah canım benim 🙏🏻☺️
Eşin gelsin kan testine gidin hem reglin de gecikmiş daha fazla stres yapmasan mı canım? Hee türlü rahat bir nefes alırsın. İnşallah güzel sonuçlanacak 🙏🏻

Evet daha belirgin duruyor

evet canımcım daha koyu :)) şık bizi yanıltmıyorsa tabi. Bence var gebelik

Bebeğim valla var koyulaşma allaaaahh bi minnoş daha geliyor ❤️❤️ koş git kan ver yaa nasıl duruyosun 😁

ben de gördüm :)

kuzum o çizgide hiç kırmızılık pembelik var m? tamamen gri mi yoksa?
Çizgi pembe canım gri değil
Hayırlı olsun canım ben görüyorum. Geç döllenme olabilir mi

Kızlar eşim bakar bakmaz bugününün çizgisini net gördü ve daha koyu dedi kan vermeye gidiyoruz dua edin bana 🙏🏻

Günaydın.Ya kızlar ben dün yazdım adet oldum..lekelenme ufacık geldi..o olunca bir kaç saate dökülme oluyor..yani bu yaşıma kadar böyle bende..hatda o kadar eminim mfk ürünlerini bile sipariş etdim.Kaç saat geçti yatdım uyudum kalktım bile..hala bir şey yok.Ama aşırı adet ağrıları gibi ağrım var belimde..sanki adetliyim..Kimde böyle olmuş??ama onu deyim ben lekelenme görmeyen insanım..gördümse kesin adet olucam😏
canım sen duphaston kullanıyordun değil mi? o bende ara kanama yapmıştı. inşallah gebeliktir ama o da aklında bulunsun. benim de hiç ara kanama lekelenmem olmaz adet dışında, duphaston kullandığım ay olmuştu. kanama değil de kahverengi lekelenme.

X