Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
I ipti kuzucum merakta kaldım aynı benim anlattıgım gibi mi saçların
Kuzum henüz açılma yok ama elimi değince her seferinde bir avuç geliyor
Düğüm oluyor düğümü açarken komple oradaki saçlar geliyor meğerse kopmuş ondan Düğüm olmuş sinirim bozuldu

Günaydın canoşkiler amh sonucumu alcam bugun anlayan varsa size de atarım bide doktor bu iğneyi verdi tedavi başlangıcında sabah onda vurdurucam

Eklentiler

• image.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 32
Canım çıkmaması çok normal herkesin hcg salgılaması aynı olmaz ki ben hep erken öğrendim şans işi.kaldı ki daha 5 gün var kötü düşünme. Ben hala emin değilim güvenmiyorum asla testlere
Kimyasal geçirdiğimde 6 gün kala öğrenmiştim biraz o bile çıktıysa çıkar düşüncesiyle yaptım açıkçası ama üzülmedim olmadıysa da yapacak bi şey yok nasip artık ya gecikme beklerim ya da yarın hep yaptığım test prodoctor değil predictor müş dün gece fark ettim ondan yaparım
Sen ne yaptın tekrarladın mı testi

Valla sana bir şey diyim mi geçen ay predictorde de çizgi çıktı 2 testte birden. Sabah bi kaset test yaptım dünkü gibi olmayan çooook silik bir çizgi belirdi. Bata kadar beklerim adet olmazsam eğer kana giderim

Kızlar test hala çok silik olsa daha koyu çıkmaz mıydı S sultansultan90 M Mavimiresl Mucizemmm16 Q qwertyuop Safransari ve diğer kızlar
Kuzum günaydın bu test markası prodoctor olanmı toplu satılan hani trendde ? Ben bi tek pahalı olana güveniyorum ya predictor olan tek fiyatı onun toplu fiyatı kadar ztn keske eczaneden bitane ondan alaydın sadece yeterdi dünkü daha netti sanki kuzum ya insallah bebiş geliyodur ama inan bizim kızlar kaç aydır birlikteyiz cok istiyorum artık sen peki daha net görebiliyormusun

Kuzum henüz açılma yok ama elimi değince her seferinde bir avuç geliyor
Düğüm oluyor düğümü açarken komple oradaki saçlar geliyor meğerse kopmuş ondan Düğüm olmuş sinirim bozuldu
Sen onu bir takip et kuzum banyoda fln saçlarına bi bak bakalım bir hafta sonra hızlancak mı bak iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…