Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güzel haberlerle inşallah kuzum cok haklısın Ayy bende en az bir 5 yılın hatrı var 10 da olabilir tabi

Yaa siz böyle çizgiyi gördükçe ben daha da heyecanlanıyorum çok teşekkür ederim inşallah canım benim inşallah hepimiz kavuşalım artık
Çizgiyi bende gördüm..İn şa Allah vardır bebişMfk ürünlerimi kullandın??eğer öyleyse banada umut olur...ben bu gün sipariş etdim

Kizlar sizce bu ay son kez ovulasyon testi mi deneyeyim ? Yoksa akışına mı bırakayım. 4. Denemem olucak ovulasyon ile. Olmazsa önümüzdeki ay kesin doktora gidicem son kez şans vermek istiyorum kendime. Ne dersiniz?
Kullan canım, ben de kullanıcam temmuzda da olmasa tüp bebeğe geçicem, bundan önce 1 aşılamam vardı o da malesef tutmadı

İnşallah canım benim normal de bende bu ay eş paketi alacaktım adetin gelmesini bekledim ne olur ne olmaz diye gecikmenin 2. Günüydü bugün
Valla bende bekledim..bu gün adet oldum..hemen sipariş etdim..Ben Nisan ayında 17 gün geciktim ilk defa..o kadar stres yaşadım..bütün günüm test yapmakla geçiyordu...adet olunca o kadar mutluydum..resmen kafam rahatladı.İn şa Allah sende öyle olmaz..hayırlısı Allahdan

Öyle valla öyle ucuzda değil bir taneyle yetinmiyoruz sürekli yapıyoruz. Yetmiyor bi de kan veriyoruz ona ödüyoruz

Kullan canım, ben de kullanıcam temmuzda da olmasa tüp bebeğe geçicem, bundan önce 1 aşılamam vardı o da malesef tutmadı
Ama o kadar sıkıldım ki bu ay akışına bırakıcam canım az cok biliyorum zaten hep ayni tarihlerde oluyor yumurtlama. 2 günde bir degerlendiririm adet bitince. Senin pozitifti en son ne oldu?

İnşallah canım benim
Uuff içimden bi ses bu ayda olmadı kızım diyo acayip umutsuzluğa bağladım kurtarın beni daha 10 gün var adete
Yok umutsuzluk falan ben adete 2 gün kala prodoctor yaptım bembeyaz çıkmıştı senin daha 10 gün var ne umutsuzluğu
Öyle valla öyle ucuzda değil bir taneyle yetinmiyoruz sürekli yapıyoruz. Yetmiyor bi de kan veriyoruz ona ödüyoruz
Aynı ben valla ne yapalım ama dayanamıyoruz ki hayır yani bide hamileysem bu 12 tane testi hergün yaparım artık o kadar para vermişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…