Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çıkmayabilir kuzum belli olmaz kaç gün geçti battan şimdiye kadar zaten bence her test ayrı bi olay aynı markada olsa
Bugün gecikmenin 3. Günü canım
Ya benim burası eczaneye baya uzak bence trendyoldan getirtiyorum aslında gözle net görebiliyorum çizgiyi ama bilemedim

engel olmasında ben zaten ılac kullanırım yeterkı engel olmasın :)

Senin geçmiş miydi
Evet canım bat 4 hazirandı
Hemen aşırı şekilde koyulaşma olmaz ki zaten canım zaten dün akşam yapmıştın arada çok saatte yok bence hemen umudunu kırma bence sen gebesin
Ya inşallah canım benim içimden bir ses git kan ver için rahat etsin diyor bir ses de yarın tekrarla diyor
Kuzum ben cizgiyi goruyorum ama umutlanmak umutlandirmak istemiyorum bu prodoctor biliyosun biraz yalanci bi test, içi kirmizimi gorunuyor onemli olan bu yoksa arkadan baktiginda gri gibiyse testin kendi cizgisidir
Ya aslında benim 4 gün önce yaptığımda prodoctordu böyle bi çizgi çıkmamıştı ama çözemedim. Çizgi pembe canım gri değil
Canim akşam yapmistin diğerini sanki. Çok geçmedi üstünden, çok belirginlesmemesi normal. Ama görünüyor az da olsa.
Evet canım dün akşamdı diğeri aslında gözle bakıldığında daha net ama daha koyu çıkar diye beklemiştim ben

Ayy bencede gidip kan versen daha net olur sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…