Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar sizce bu ay son kez ovulasyon testi mi deneyeyim ? Yoksa akışına mı bırakayım. 4. Denemem olucak ovulasyon ile. Olmazsa önümüzdeki ay kesin doktora gidicem son kez şans vermek istiyorum kendime. Ne dersiniz?
Canım ovülasyon testi kullan ama sana bit folik asit önereceğim 15 gün oldu kullanalı yumurtam ilk defa onun sayesinde kopkoyuydu folbiotic dr um önerdi bir araştır istersen içinde probiyotik ve ek vitaminler var belki de ben bu ay önce Rabbim sonra o ilaç sayende gebeyim 4.gün gecikmem bekliyorum geç yumurtladım adete bir hafta kala henüz çıkmaz diye

Uuff içimden bi ses bu ayda olmadı kızım diyo acayip umutsuzluğa bağladım kurtarın beni daha 10 gün var adete 😟
Yaa ne tesadüf az önce eşime söyledim bence bu ay da olmadı diye🤦🏻‍♀️ Sözde bu ay stres yapmayacaktım gün yaklaştıkça başlıyor benim son bir hafta🥴Kendimi temizliğe verdim yine aklıma geldikçe içimde kelebekler uçuyor sanki bir heyecan bir stres😒Ne olacak bu halimiz son 5-6 ayı yaşamamış gibiyim

Canım ovülasyon testi kullan ama sana bit folik asit önereceğim 15 gün oldu kullanalı yumurtam ilk defa onun sayesinde kopkoyuydu folbiotic dr um önerdi bir araştır istersen içinde probiyotik ve ek vitaminler var belki de ben bu ay önce Rabbim sonra o ilaç sayende gebeyim 4.gün gecikmem bekliyorum geç yumurtladım adete bir hafta kala henüz çıkmaz diye
Canı 3 aydır kullanıyorum kopkoyu yumurtlama gördüm her seferinde ama olmadı. Bu ay akışına bırakmak istiyorum olmazsa önümüzdeki ay doktora gidicem. Elimde diofol var şimdilik onu kullaniyorum tavsiyen için teşekkür ederim inşallah bebişin seninledir 🥰

Canı 3 aydır kullanıyorum kopkoyu yumurtlama gördüm her seferinde ama olmadı. Bu ay akışına bırakmak istiyorum olmazsa önümüzdeki ay doktora gidicem. Elimde diofol var şimdilik onu kullaniyorum tavsiyen için teşekkür ederim inşallah bebişin seninledir 🥰
İyi bari yumurtluyorsun ne güzel ☺️eşin de bir görünsün belki küçük bir ilaçla olur boş yere yıpranma bakarsın ikinizde de bir şey yok kafanız rahat olsun ☺️ İnşallah dua et canım ❤️🙈

İyi bari yumurtluyorsun ne güzel ☺️eşin de bir görünsün belki küçük bir ilaçla olur boş yere yıpranma bakarsın ikinizde de bir şey yok kafanız rahat olsun ☺️ İnşallah dua et canım ❤️🙈
İşte olmazsa önümüzdeki ay ikimizde gorunucez 😅 benim bir oğlum var Aralık ayında da üçüzlere hamileydim kaybettim kürtaj oldum. 3 aydır deniyorum bakalım henüz bişey yok. İnşallah bir sorun yoktur ikimizde de 😔 cok yıpratıcı süreç Rabbim yıllardır uğraşanların yardımcısı olsun.

İşte olmazsa önümüzdeki ay ikimizde gorunucez 😅 benim bir oğlum var Aralık ayında da üçüzlere hamileydim kaybettim kürtaj oldum. 3 aydır deniyorum bakalım henüz bişey yok. İnşallah bir sorun yoktur ikimizde de 😔 cok yıpratıcı süreç Rabbim yıllardır uğraşanların yardımcısı olsun.
O hayırlı zamanını bekliyordur emin ol tatile gidin siz bir 🤣 unutun herşeyi ☺️ Amin zor Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım

Kızlar sabahı bekleyemeyip test yaptım negatif asla görünür bir çizgi yoktu bat 12 Haziran comfort marka yaptım battan bu kadar önce yapıp doğru sonuç alan oldu mı comfort ile

Yaa ne tesadüf az önce eşime söyledim bence bu ay da olmadı diye🤦🏻‍♀️ Sözde bu ay stres yapmayacaktım gün yaklaştıkça başlıyor benim son bir hafta🥴Kendimi temizliğe verdim yine aklıma geldikçe içimde kelebekler uçuyor sanki bir heyecan bir stres😒Ne olacak bu halimiz son 5-6 ayı yaşamamış gibiyim
Ya bende sözde düşünmeyip kendimi işe güce vericektim ama yumurtlama gününe kadar sürdü sonra böyle delirmece bi an içime öyle bi umutsuzluk geldi kendimi bomboş hissediyorum böyle ne garip bi his sanki vücudum boş ev gibi 😬 nolucak bu halimiz bende bilmiyorum 😕

İnşallah canım benim 🙏🏻

Yok umutsuzluk falan ben adete 2 gün kala prodoctor yaptım bembeyaz çıkmıştı senin daha 10 gün var ne umutsuzluğu 🙏🏻

Aynı ben valla ne yapalım ama dayanamıyoruz ki 🤣🤣 hayır yani bide hamileysem bu 12 tane testi hergün yaparım artık o kadar para vermişim 🤣🤣
Yaa ne biliyim öyle kendimi çok kötü hissediyorum umarım sabah geçer 😔

Kızlar iyi geceler uyku tutmadı yazayım dedim 😊 bugün tekrar kontrole gittim. 21 mayısta femara kullanmıştım. 2 haziranda gittiğimde yumurta yoktu. Bugün için tekrar randevu oluşturduk duruma göre gonalf iğneye geçecektik. Umutsuzca girdiğim Ultrason muayenesinde 2 tane yumurtam 17-18 mm ebatlarına ulaşmış. 🎉 bugün ovitrelle iğne yapıldı. Bu haftayı tamamen değerlendireceğim. 🤭 iğneden önceki son çıkış.

Kızlar sabahı bekleyemeyip test yaptım negatif asla görünür bir çizgi yoktu bat 12 Haziran comfort marka yaptım battan bu kadar önce yapıp doğru sonuç alan oldu mı comfort ile
Canım çıkmaması çok normal herkesin hcg salgılaması aynı olmaz ki ben hep erken öğrendim şans işi.kaldı ki daha 5 gün var kötü düşünme. Ben hala emin değilim güvenmiyorum asla testlere

X