Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım ben hiç göğüs hassasiyeti yaşamadım hala da yok 7 haftalık olacağım. İnşallah bebiş vardır gerçekten çok gönülden diliyorum. Bu arada geç döllenme olduysa o yüzden de silik çıkmış olabilir. Sabah ilk idrar ile mutlaka tekrarla kuzum

Sende ne belirti var kuzum Peki

Bence de akışına bırak sadece yumurtlama haftanı güzel değerlendir. Ovulasyon da insanı kasıyor oldu mu çatladı mı sonrası daha fena en iyisi düzenli ekşınlar
Aynen öyle canım doğru diyorsun. Sonra yumurtlama üzerinden gün sayıyorum falan stres oluyorum çok. En iyisi akışına bırakıp adetin gecikmesini beklemek

Yani bu engel mi
Yok kuzum ya engel değil değerlerin normal sınırlar içinde kaldığı sürece. Ama gebelikte düzenli tiroid kontrollerimizi yaptırmamız gerek sadece ona da doktorun karar verecektir. Benim kendi arkadaşlarımdan da buradaki birçok kişiden de tiroid problemi olan biçok kişi sıkıntısız bebek sahibi oldular

Canım çizgi var inşallah bebeğin seninledir

Benim de normal de adetten önce mutlaka olurdu bu ay hiç olmadı canım. İnşallah canım benim hepimiz sağ salim bebeklerimize kavuşalım. Uyanır uyanmaz yapacağım.

Sende ne belirti var kuzum Peki
Benim ara sıra kasigima ağrı girip çıkıyor ama saniyelik oluyor öyle regli ağrısı gibi değil. Şu 2 haftadır da sürekli uyumak istiyorum. Onun dışında ara sıra gelen mide bulantıları ama oda reglim geçtikten sonra ortaya çıktı. Kasigima giren anı agrinin nedeni de rahmin büyümesi imiş doktor öyle söyledi

Canım çizgiyi bende görüyorum inşallah bebişkon seninledir ❤❤ kuzum sabah ki testine benide etiket güzel haberler alalım inşallah ❤

Canım çizgiyi bende görüyorum inşallah bebişkon seninledir ❤❤ kuzum sabah ki testine benide etiket güzel haberler alalım inşallah ❤
Yaa etiketlemem mi çok ama çok teşekkür ederim kk ailesi olarak iyi ki varsınız inşallah ama inşallah bu kez yanılmıyoruzdur gidip gelip teste bakıyorum

adam bi de tembih etmiş giderken yapma diye hadi inşallah sabahta çift çizgi çıksın eşine de güzel sürpriz olsun
Huyumu biliyor çünkü evde 3 tane vardı bat gününe 2 gün kala ya kadar hepsini bitirdim bitirir bitirmez nasıl olsa bu ay bebek yok diye 9 tane prodoctor 5 tane sürelab siparişi vermiştim bu test paraların batırıyor bizi diyor
Yaa inşallah kuzum ❤ normaldir ❤ ben olsam gözümün önünden ayırmam mazaAllah çizgi kaybolur falan diye
Ayırmıyorum valla 3 yılın adı var ne yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…