Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çocuk gibiler ben çok gülüyorum

adamın konsantresini bozma girme guzum
ya bensiz olmuyormuş falan filan mırıldandı. Dedim o zaman antrenman yapacaksın ağlıyodu en son kjdjjfkdfj
bizimkide pek sevmez el kol bilek islerini bilmem yani hic yaptigini bakalim yarin nasil olacak insallah kuş kalkar psikolojik olarak etkilenmeden şu testi verip ciksalar bari

bizimkide pek sevmez el kol bilek islerini bilmem yani hic yaptigini bakalim yarin nasil olacak insallah kuş kalkar psikolojik olarak etkilenmeden şu testi verip ciksalar bari
ya işte benimki ilk verdiğinde çok ama çok zorlandı. Baya uğraşmış yani içeride , olmamış falan. Bir daha aynı sıkıntı olmasın diye çalışıyor etkileniyolar ya yazıık hiç hoş bir şey değil onların girdiği durum da

Kızlarrrrrrrr prolaktın sonucum çıktı Mart da 34 çıkmıştı geçen sene de 21 çıkmıştı şimdi 20.73 ya mutluyum değerim düşmüş

Eklentiler

• 41B56A91-7BBB-472C-BB7B-BDBD3AC94205.png
    89,2 KB · Görüntüleme: 31
Kuzum eskiden içerde video falan actiriyolarmis ayipli videolar yardimci olma amacli her hastanenin odasi olmasi gerekliymis ama bazi hastanelerde yokmus tuvalette veriliyomus örnek. Bende dedim eşime bak özel oda bile var hatta duş bile var beni hayal et dedim geceliklerle oo dedim vucut corabi giymisim topuklu vs anltiyorum benimkide bakiyo suratıma kız ben cok güldüm ona ilk randevu almaya gittiğimizde bence o beni gerckten götürmez yanında

Bende eşimi götürmüştüm şişlide özel bir spermigrom hastanesine ordada özel kırmızı koltuklar ayıplı videolar dergiler vs varmış eşim diyor burayı dizilerdeki pavyonlardan beter hale sokmuşlar hiçbir kuvvet beni birdaha buraya getiremez dedi allahtan sonuçları güzel çıktıda birdaha gitmesine gerek kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…