Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla eğer randevu almasaydi zaten onu yicektim bence anladi o onu 😂 eline bilegine kuvvet yarin askim dedim 😂 bide sabah 9 a almis randevuyu ilk saatede bulmus be 😂😂
ahdahahshassh çok iyi. Benimki de çarşamba verecek inşallah doktor isterse. o yüzden 2 gün önce antrenman yaptırdım. Neden böyle oluyo şuan test vermiyorum sonuçta diyor. E dedim antrenman iyidir hadi koçum hadi aslanım jhhjsshakskasa ben de yan gelip yatmış oldum

Ben ona msj atarken zaten aksam kavga edecegimi belirttim bi nebze😂 dedimki bosa zaman kaybi istemiyorum ben o kadar sknti cekip hsg cektirdim ve hormon tedavisi basliycam vs vs yani bu ayda olmazsa sknti sende cikarsa hayatini kaydiririm eşim dedim 😂😂
kız bu belli etmek mi bildiğin kafa göz girmişsin mesajda adama :KK70:

Ben ona msj atarken zaten aksam kavga edecegimi belirttim bi nebze😂 dedimki bosa zaman kaybi istemiyorum ben o kadar sknti cekip hsg cektirdim ve hormon tedavisi basliycam vs vs yani bu ayda olmazsa sknti sende cikarsa hayatini kaydiririm eşim dedim 😂😂
Hahshahshshah bende adet olunca cok üzüldüm tabi üzülme önümüzdeki maçlara bakarız diyo hshdhshs

ahdahahshassh çok iyi. Benimki de çarşamba verecek inşallah doktor isterse. o yüzden 2 gün önce antrenman yaptırdım. Neden böyle oluyo şuan test vermiyorum sonuçta diyor. E dedim antrenman iyidir hadi koçum hadi aslanım jhhjsshakskasa ben de yan gelip yatmış oldum
😂😂😂 kız insafsiz adama eziyet etmissin 😂😂 cok güldüm yaa nedir bunlarin bu hali 😂 bana diyoki yarin icin sen gelme güldürüyosun beni konsantre olamam ben diyor

😂😂😂 kız insafsiz adama eziyet etmissin 😂😂 cok güldüm yaa nedir bunlarin bu hali 😂 bana diyoki yarin icin sen gelme güldürüyosun beni konsantre olamam ben diyor
:KK70::KK70::KK70: çocuk gibiler ben çok gülüyorum

adamın konsantresini bozma girme guzum :KK70::KK70:
ya bensiz olmuyormuş falan filan mırıldandı. Dedim o zaman antrenman yapacaksın :KK48: ağlıyodu en son kjdjjfkdfj

X