Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ay eğlence çıktı bize de hahahahaha. b izim ilk yaptırdığımız yer wc idi işte. tıp laboratuvarıydı. Tek kat. Eşim girdi lavoboya, 3 adm ilerisi danışma, 3 adım ilerisinde ben oturuyorum bekliyorum. Herkes içeride neler oluyor biliyor. Adam da napsın yazık. TV falan varmış ama açmamış (yediremedi kendine herhalde ) bu sefer hazırlıklı video falan var telefonunda benle ilgili. Onu açacakmış. 2 gün önce denedi ya başarılı sonuç almış

hahaahahjjadkdkadhakh ya yazık ya hahahah hakkaten öyle ama

hahahah bennimkide hiç alışık değil öyle şeylere 3-4 gün pieriz yaptı herif içeri girdi 5 dakika sonra çıktı yuuuh dedim suratına güldü nabayım alışık değilim ki kızım dedi olanlar oldu diyo

arastirma hastanesi bizimki vcd ve tv gordum az goz gezdirdim bide duş vardi icerde ama baska bisey gormedim yarin sorarim benimkine ama harbiden neymis o ya adam resmen kirmizi koltuklardan tiksinmistir gerckten gülüyoruz falan ama halleri kötü yani

adam diyoki allah aşkına birsüre kırmızı giyme

ahh bızım hormon ılacları, ıgnelerı, asılama vslerin yanında sperm ornegı vermelerı bence cok buyuk bır olay degıl yaaa,

hahaahahjjadkdkadhakh ya yazık ya hahahah hakkaten öyle ama
ben üstünden 5 ay geçmesinne rağmen hala kahkaha ile gülüyorum yaa bana diyo sende gelsene yav defol git dedim pis emellerine beni alet etme sensiz olmuyorki kızım diyo bende dedim 23 sene nasıl dayandıysan şimdi onuda öyle yap dedim gönderdim herif kıpkırmızı oldu ya bide danışmanda kızdı çok utandı garibimm

evet özel labaratuvarda odalar oluyor, vıdeolu sanırım

ahh bızım hormon ılacları, ıgnelerı, asılama vslerin yanında sperm ornegı vermelerı bence cok buyuk bır olay degıl yaaa,
tabi ki öyle, ohoooooo bizim yanımızda lafı bile edilmez ki zaten onlar için de zor dediğimiz durumda bile zevk alıyolar. Acı mı çekiyolar sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…