Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla eğer randevu almasaydi zaten onu yicektim bence anladi o onu eline bilegine kuvvet yarin askim dedim bide sabah 9 a almis randevuyu ilk saatede bulmus be
ahdahahshassh çok iyi. Benimki de çarşamba verecek inşallah doktor isterse. o yüzden 2 gün önce antrenman yaptırdım. Neden böyle oluyo şuan test vermiyorum sonuçta diyor. E dedim antrenman iyidir hadi koçum hadi aslanım jhhjsshakskasa ben de yan gelip yatmış oldum

kız bu belli etmek mi bildiğin kafa göz girmişsin mesajda adama

Hahshahshshah bende adet olunca cok üzüldüm tabi üzülme önümüzdeki maçlara bakarız diyo hshdhshs

kız insafsiz adama eziyet etmissin cok güldüm yaa nedir bunlarin bu hali bana diyoki yarin icin sen gelme güldürüyosun beni konsantre olamam ben diyor

kız insafsiz adama eziyet etmissin cok güldüm yaa nedir bunlarin bu hali bana diyoki yarin icin sen gelme güldürüyosun beni konsantre olamam ben diyor
çocuk gibiler ben çok gülüyorum

adamın konsantresini bozma girme guzum
ya bensiz olmuyormuş falan filan mırıldandı. Dedim o zaman antrenman yapacaksın ağlıyodu en son kjdjjfkdfj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…