Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah im ya cok korkunc bi durum benim evimin karsisinda 7 tane market var sira sira ben çocuğuma site dışına cikmasina izin vermiyorum markete bile gonderirken camda balkonda kaliyorum cadde den gecerken bizim buraya simdi hgs hız ölçer koyuldu bir tık daha rahatiz sınırda 50 oldu ama etüt kresinin önü mahalle arasi karsisinda park var cocuklari almaya gidiyorum ya tozu dumana katip geciyorlar resmen yani birak cocugu kendini kurtarmasi park ônü çünkü ben bile kacamam o hizdan ortada olsam. Eşime rica ettim hız kesici asfalt icin 2 tarafada döktürecek biraz olsun güvenli olur

Kızlar şimdi size akıl danışmak istiyorum bugün regle 6 gün var erken gebelik testleri 6 gün önce sonuç veriyor kimyasal geçirdiğimde 6 gün önce silik çizgiyle öğrenmiştim sonra kendime bir daha erken test yapamayacağım diye söz verdim ama olur da bir daha kimyasal olursa bilmek de istiyorum sizce test yapmalı mıyım beklemeli miyim ? Belirti olarak var mı belirtim yok mu anlayamıyorum akıntım biraz benziyor gebelik akıntısına ama onu da baz alamamıyorum çok yorgunum üzerinden tır geçmiş gibi ama havalardan mı diyorum göğüslerim de kimyasal geçirdiğimde bile el değmiyordu üzerine asla yatamıyordum şimdi sadece tek bir çizgi şeklinde acı hissediyorum o da direkt ucunu vuruyor. Belirti mi yok her şeyi belirtiye yormak istemediğimden olanı da mı yormuyorum bilemedim kafam çok karışık anlayacağınız

En güzeli kuzum gezin bakalım bana da saç için prp mezoterapi dediler bakalım bende onu yaptırıcam sorma ya benimde ole artık kaç aydır hep birlikteyiz güzel haberler gelsin
Kuzum testin sonucuna göre yaptir cok guzel sonuclar alanlari görüyorum. Ama bence bu dökülmede koronanin etkisinin oldugunu düşünüyorum ve cevremdede duymaya basladim koronadan sonra yoğun dökülme oldu diyenleri. Bu arada A ad000 M MiuLego Mucizemmm16 I ipti bitliKedi diger ismini unuttugum kizlar doktor cok yoğunmuş msj yazmis eşime ogleden sonra recete yazicam ilac bitince gelin yazmis cok merakliyim

Hadi güzel haberler kuzum etiketle cıkınca

Hadi bakalım bu sefer de bu şekilde yola devam canım inşallah güzel sonuçlar alırsınız Ben beklemedeyim

Bekle canim.
Herkes bir belirti yazıyor, belirti herkeste farklı olduğu gibi prikolojikte oluyor.
Rabbim ararmasin ama bu yol uzun bir yol olabiliyor. Her ay ovulasyon, erken gebelik, normal gebelik testi derken psikolojimiz bozuluyor.
Bence her ay bat tarihini beklemeli herkes. Ondan sonra gecikmeyle test yapılmalı.

Ya ben de kesinlikle böyle düşünüyorum sadece son günlerde aklım tekrarlanan kimyasal gebeliklere takıldı. Olur da fark edemezsem diye Allah hayırlısıyla hepimize nasip etsin inşallah

Benim 7 günüm kaldi canım. Benimde hoc yükselmez normalde ama bu kez havalar cok ısındı ya acaba o yüzden mi yüksek çıkıyor diyorum
Evet havalardan da olabilir canim o yönden düşunmemistim benim sırt ağrimda oluyor daha once dusuk yaptim o zaman cok olmustu şimdi de otururken bile agrinin siddetinden duramiyorum hayirlisi artik bekleyip gorucez

Canim kimyasala bir doktor müdahalesi gerekiyor mu ki ? Kürtaj gibi ?
Yok yok adet kanaması gibi atılıyor zaten o yüzden birçok kadın kimyasal geçirdiğini fark etmiyor 1 kez geçirmekte bir sorun yok doktorlar doğurganlığın olduğunu kanıtladığı için iyi bile görüyor ama tekrarlayan kimyasallar problem

Devam et bende 3 ay denicem ürünlerle..kesinlikle doktora gitmicek..Ama yine gebe olmasam..aşılamaya inanmiyorum kesinlikle..bilmiyorum ne edicem.Bu ürünlere umutum çok
Benim eşimin spermi iyi asılama sperm sayıları düşük olanlar için daha etkili bana asılama demiiyi ama vucudum artık hormon almak istemiyo mfk yapcam sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…