Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçekten korkunç durum ve şakası yok. Ama neden bu kadar umursamaz insanlar anlayamıyorum. Biz çocukken sokağa bir çıkardık annelerimiz saatlerce bakmazdı bile bize, oynardık gönül rahatlığıyla. Bir de şimdiye bak. Allah korusun hepimizi

aaa ne reçetesi acaba nasıl bi tedavi uygulayacak ki
Ben de çarşamba sabah gidicem doktora şehir hastanesine. Bakalım nolcak

İnsallah bebekli bi sekilde anne grubunada beraber geceriz A ad000 askoo seni gördüm ruyamda güzel bi ruyaydi S sultansultan90 kuzumm sen neler yapiyosn
Hayır olsun inşallah canım benim ne gördü nasıldı bu arada benim adet gelmedi daha
İnsallah kuzum ya valla gelsinler artık bebişler valla iyiyim kuzum iğne sonrası 16. Gündeyim bgn test fln valla yapasım yok ya sen neler yapıyosn
Yaa yap hadi test çok merak ediyorum
Hadi hayırlısı olsun inşallah canım benim

aaa ne reçetesi acaba nasıl bi tedavi uygulayacak ki
Ben de çarşamba sabah gidicem doktora şehir hastanesine. Bakalım nolcak
Ay guzel haberler le gel. Benimki sperm testi vermek istemiyo pek isleri cok yogun tamam anliyorum onu ugrasmasi lzim sira bulması vs icin ama cocugu benden cok isteyen o. Bana kalsa ben rahatım bu sekilde. Ve ugras veriyorum ilacti hsg falan filan gerckten bu ayda denerim o test vermedigi surece hicte daha emek vermem ilac kullanimini falanda bitiririm aksam gelince konuscam onunla işine geliyorsa

Merhaba bende ilk defa ovilasyon olarak denemek istiyorum. Geçen ay 2 gün öylesine ilk defa denemiştik ama bilinçli olarak olmadığı için olmadı:) Yeni başlıyorum bakalım bilinçli olarak bi vücüdumu tanımak için ovülasyon yaparak takip etmek istiyorum bakalım. Sen reglinden ne zaman sonra başladın

y6a tamam da gidip özel tıp merkezinde falan versin madem 5 dk. Yoğunsa yoğun n eden sen uğraşıp duruyosun sadece. Bence de konuş ya, oa göre de devam edersin. Zaten 2 çocuğun var. Çok istiyorsa biraz o da çabalasın

Kızlar catlwtma iğnesi 12 . gün dayanamadim yaptım ama hafif hayalet çizgi iki dakika içinde çıktı iğne etkisi 10 günden sonra geçer diye okumuştum amaa sizde de oldu mu böyle

Eklentiler

• IMG_20220606_120431.jpg
    199,7 KB · Görüntüleme: 58
Cok sinirliyim ona cok özelde verilen testide bizim doktor kabul etmiyor Cikmazda kaldim yani. Kızz simdi randevu almis msj geldi ustten randevu aldim diye

Ya bana da bi akıl verinnn. Yarın bat test yaparken test bozuk çıktı bide kan geldi sonra daha gelmedi ağrı da hafif var adet olucam sanırım, yerleşme kanaması değildir ama farkı bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…