Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah kuzum ya valla gelsinler artık bebişler valla iyiyim kuzum iğne sonrası 16. Gündeyim bgn test fln valla yapasım yok ya sen neler yapıyosn
Baya yogun Geciyor benimde dün esimle gezme izmit e falan gittik cocuklara alisveris gezdik falan simdide evdeyim evi toparliyorm aşırı sicak, eşim doktora msj atti bugun mu gelelim yarinmi diye 3. Günüm bugun bakalim ne diyecek daha cevap gelmedi🙄 bence sen test yap en kisa zamanda insallah guzel sonuclar atarsin bizede yani varya bizim kızlardan birilerinin hamile haberi gelmesine cok ihtiyacim var.

Geşmiş olsun bu arada kuzum trafik kazasıymış :KK43: M Mrs Electrical Engineer yfak tefek bir şey sanmıştım ben. Dün o kadr trafik kazası duydum ki noluyo ya 😭 biz de hastanedeydik dün, bir yakınımız ağır bir trafik kazası geçirdi. Çok dikkat etmek lazım insanlar çılgınca araç kullanıyor çok.
İnanirmisin sacma sapan sekilde araba kullaniyolar o kadar hizlilarki uçuyorlar resmen mahalle aralarinda bile

Geşmiş olsun bu arada kuzum trafik kazasıymış :KK43: M Mrs Electrical Engineer yfak tefek bir şey sanmıştım ben. Dün o kadr trafik kazası duydum ki noluyo ya 😭 biz de hastanedeydik dün, bir yakınımız ağır bir trafik kazası geçirdi. Çok dikkat etmek lazım insanlar çılgınca araç kullanıyor çok.
Çok teşekkür ederim kuzum. Hiç sorma ya trafikte ışıkta durduk hava dün biraz yağmurlu idi biliyorsun. Arkamızda bir bayan durmadı geldi vurdu arkadan. Tabi biraz öne sarsılınca panik oldum ben. Sizin hastaya da Allah acil şifalar versin inşallah durumu iyidir

Gecmis olsun bu arada kuzum Rabbim sifa versin

Merhaba 2. ay denememiz. Bu ay ovülasyonda denemek istedim. Eşimin işi nedeniyle 10-13. günleri değerlendiremedik. 14. değerlendirdik. 13. gün Sabah 2. idrar koyu çift çizgi çıktı. Heyecandan ters yazmısım :) Aksam çizgi azaldı yorumlar mısınız?
adssef[1].jpg

Kuzum ben burdan girip msjlari zor yorumluyorum cevapliyorum hic beceremem ki sen acsana sen baya ustasın yaparsin ben güveniyorum sana 🥰
ben hiç beceremem ki, zaten vakit ayırmak gerekiyor çok mümkün değil. İlla ki birisi açar :)
İnanirmisin sacma sapan sekilde araba kullaniyolar o kadar hizlilarki uçuyorlar resmen mahalle aralarinda bile
kız evet işte bildiğin göbekte ama mahalle çıkışı bir göbekte oluyor kaza. Adam 150 hız ile kırmızıda geçiyor göbekten. Yeşil yanınca da tanıdığımız geçiyor normal olarak. 150 hız ile gelip çarpıyor şaka gibi
Çok teşekkür ederim kuzum. Hiç sorma ya trafikte ışıkta durduk hava dün biraz yağmurlu idi biliyorsun. Arkamızda bir bayan durmadı geldi vurdu arkadan. Tabi biraz öne sarsılınca panik oldum ben. Sizin hastaya da Allah acil şifalar versin inşallah durumu iyidir
Pnaik olman normal artık her şeyde aklına önce bebiş gelir :)
Durumu kritik kuzum bugün belli olacak :KK43:

Baya yogun Geciyor benimde dün esimle gezme izmit e falan gittik cocuklara alisveris gezdik falan simdide evdeyim evi toparliyorm aşırı sicak, eşim doktora msj atti bugun mu gelelim yarinmi diye 3. Günüm bugun bakalim ne diyecek daha cevap gelmedi🙄 bence sen test yap en kisa zamanda insallah guzel sonuclar atarsin bizede yani varya bizim kızlardan birilerinin hamile haberi gelmesine cok ihtiyacim var.
En güzeli kuzum gezin bakalım bana da saç için prp mezoterapi dediler bakalım bende onu yaptırıcam sorma ya benimde ole artık kaç aydır hep birlikteyiz güzel haberler gelsin

X